Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszert szedtek...

Milyen gyógyszert szedtek szociális szorongásra?

Figyelt kérdés

Hatásos?

Van mellékhatás?

Új munkahelyre megyek dolgozni gondoltam addig szednék, amíg beilleszkedem



2020. márc. 16. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Minek kéne szedned egy egyszerű szorongásra? Igyál inkább valami teát helyette.
2020. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez a gyakorlat segít:

[link]

2020. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem már 3 éve meglévő munkahelyemen alakult ki a szociális szorongás.

Előzőleg is voltak gondjaim, de az elmúlt néhány hónapban tetőzik.

Elmentem az áteremhez, adott sertralin antidepresszánst 50mg/nap és emellé napi 2*fél a 0,5ös rivotrilból, amíg az AD el nem kezd hatni, lassan el is hagyhatom.

Kb. 2 hete szedem, azóta nem izzadok le ha meg kell szólalnom, nem szárad agyon a szám, nem remegek meetingen, illetve ha bejön egy ügyfél. Kitisztítja kicsit a fejem, mellékhatást nem tapasztalok a rettentő élénk álmokon kívül.

Szóval segít. Nyilván most még egyenlőre a rivo hatását érzem, mert ezelőtt nem szedtem semmit, de remélem az antidepi is beválik és segít meggyógyulni.

Persze mellette pszichoterápia erősen ajánlott, anélkül csak elfedjük a tüneteinket.

Kitartást! :)

2020. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!