Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tehetném le a drogokat?

Hogyan tehetném le a drogokat?

Figyelt kérdés

Most egy kicsit hosszan szeretném leírni a tőrténetemet. Tehát magyarul bocs ha hosszú leszek!

Extasy, Katinon és thc függő vagyok. És szeretnék leszokni, de egyedűl nem tudok! Mert nincs melettem olyan ember aki igazán szeretne. Haverjaim vannak, de sokan elfordúltak tőlem! A drogok miatt!


Sajnos az én tőrténetem olyan, hogy a lányok miatt kezdtem el drogozni! Mert volt egy lány akivel kavartam, de nagyon átvágott. És nem lett köztünk semmi! Utána más lányt meg egyszerűen nem tudtam szerezni magamnak! És erősen szeretetthiányos voltam. Erre a drogos haverjaim azt ajánlották, hogy kezdjek el gyakrabban extasyt fogyasztani 1-2 hónapig! Utána tegyem le és nem fogok már kívánni többé semmit a szerelmet sem, nyaralást sem. Max bele menni és picit érezni belőlük. És, hogy a rossz dolgokat sem fogom már olyan lesújtoan kezelni! De ez nem nagyon vált be, elvileg létezik ilyen drog. Amiről "leszokás" után ígyis úgyis jobb életed lesz! A hatása alatt főleg. De ez úgy látom nem az ex! Pedig az mdx x cuccokról több helyen halottam olyat, hogy hasonlít a ketaminra!


Ha kipróbálja egyszer valaki utána nem lesz olyan depis hangulatú! Talán én túl sokat nyomtam. Mert én heti vagy 2-3 alkalommal fogyasztottam extasyt! Néha tudtam hagyni 2-3 hét szüneteket! Ugye a tolerancia miatt. De az a 2-3 hét keserves volt mindig! Ezért elkezdtem marihuánnát fogyasztani. Minden fórmában hasis olaj, hasis, fű. Sajna mikor kevesebb pénzem volt olyankor néha bio fű is becsúszott! Utána az extasyt. már csak bulikban élveztem, otthon egyedűl inkább csak még roszabb lett! Ezért már vénásan is volt amikor belőttem. Ami nekem a katinon után a világ legnagyobb boldogságát adta be 1,5 órára! Utána jött képbe a katinon de az csak 2 hetente 1x! Mert az megunhatattlan, az is be volt lőve vénában azóta is azon kattogok! Mostmár ritkábban használom a szereket, de sajnos még mindig katoggok rajtuk. De nem értem minek ha nagy részt meguntam őket, kivéve a katit! Viszont egyszer azzal átvágtak, mert helyette valami mást, elvileg hexedront adtak! Amit kicsit túl adagoltam. Ez inkább methes hatást adott, de nagyon féltem akkor, hogy meghalok! És gondolom ez a katinon sem a régi mefedron vagy 4-mec! Esetleg 4-FMC ?

Néha volt olyan is, hogy fizikálisan is kívántam a cuccokat. Gondolom az iv használatok miatt!? De én úgy tudtam, hogy csak az iv crack és iv heroin okoz fizikai függőséget, azt nem hiszem, hogy ez a katinon ilyen kemény lenne! Bár elvileg a sima iv kokainnál erősebb.


Most azt írjátok le mit tegyek a függőségem ellen? Rehabra menjek? Én magamtól akarom abba hagyni ezeket a cuccokat! Azért mert meg akarom magamnak mutattni többre vagyok képes! De valahogy félek attól is, hogy nem lesz jó életem utána sem?! Meg úgy érzem lehetettlenség elfelejteni azt a boldogság érzést, amit a iv katinon adott! Na meg lehet, hogy most a koronázásnak köszönhetően. Nem is mehetnék egy pár hónapig rehabra! Haveromék azt mondták, tegyek be 10 bélyeget. És az megmutat olyan dolgokat amiknek köszönhetően le tudok szokni! Csak az itt a bókennő, hogy ők azt is beadták nekem, hogy a thc a tökéletes tudatmodi. Mert nem okoz semmilyen függőséget! És nem így van ez sem, bár sokan ezt gondolják a kőrnyezetemben. lsd egyszer lett kipróbálva fénykoromban 70-85 ug körüli adag ment, háromnegyed lap! És attól is voltak már azért haluk. Szerintem az is okozhat függőséget! Hát akkor 10 bélyeg az ennek az adagnak kb 20x-se is lehet! És amúgy is elegem van, hogy most 1 évig csak az ment mindig, hogy mikor állhatok be! Szerencsére a tanúlmányi eredményeim megmaradtak. Ennek örömére mennék tovább gyógyszerészeti egyetemre. De oda már józanon akarok menni!


És igazából nem csak a lányok miatt és az "exem" miatt kezdtem ezekbe bele. Pl ott van az, hogy szüleim mindig veszekednek! A haverjaim között van aki mindig kibeszél.. Kis városba lakok ahhol nincs semmi kb egy normális lány egy szórakozási lehetőség semmi! Öregnek éreztem magamat és egy nagy semminek. Mert sem nőm nem volt még, jogsim se szüleimnek hála, dolgozni sem nagyon tudtam elmenni. 19 éves vagyok és a korosztályomba lévő nők már nekem öregek! Én a 17 éves és alattiakra bukom 14-ig, mert még fiatalok. De a miatt a szám miatt nem akarok továbbra elutasítást kapni. Na meg tavaly Strand fesztiválon 3.nap rendőröktől akartunk kristályt venni. Az nem volt náluk, viszont gina igen. Azt valamikor az italunkba tették! És utána kiütött minket a cucc, minket pedig bevittek a rendőrségre! Lehet akik kiütöttek minket nem konkrétan a rendőrök voltam, de velük játszottak össze!


Tehát igazság szerint fejlődni akarok!


Inteligenciában, Önismeretben, Önbecsülésben


Mert ezek hiánya miatt lettem olyan függő! Amilyen ezért is szégyellem magam, mert ezt okoztam magamnak. Pedig 1 éve valamiért még menőnek is tartottam, főleg a drágább/keményebb cuccokat. Pedig egyik sem menő.



2020. márc. 16. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát igen, jó nagy hülye vagy, hogy elkezdted! 14-17 éves nőket 30 évesen is fel lehet szedni. Azzal a sok életelennel meg ne törődj aki perverznek nevez. A katinon az valszeg 3-cmc vagy 4-cmc! És potensebb mint a mefedron. Ha belőtted vénába ne csodálkozz, hogy annyira kattogsz rajta! És az extasy sem potólja be a szeretett hiányt. Úgy tudom inkább a kolára és a methre lehetnek igazak azok, hogy utána már nem fog érdekelni semmi ha leteszed akkor a drog sem. Az lsd trip meg szerintem nem feltétlenül jó ötlet, vidd át a függőséget thc-ra. Azt könnyen le lehet tenni!
2020. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 Már próbáltam azt is, hogyha nem sima füvet hanem hasist szívok. De nagyon hamar meg lehet unni azt is, meg ugye az ekinél is nagyobb tolerancia!
2020. márc. 16. 14:19
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg tegyél próbát ayahuasca vagy ibogain terápiával. Sok reménytelen függőn segítettek már úgy tudom.
2020. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2%
SEHOVA
2020. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog menni.

Intravénás használatnál 5-10 % alatt van a leszokási ráta!

Ha bemész rehabra és mondjuk van még ott 10 másik aki iv szerhasználó - akkor örülhet az az 1 akinek sikerül tartósabban tisztának maradni...

2020. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha beversz 10 bélyeget esélyes h nem nyomsz utána semmit, mert valószínű hogy kiugrasz az ablakon. Persze ha nem magasan laksz megúszhatod ;)
2020. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Amúgy # 3 nak van igaza, az ayahuasca, vagy az iboga gyökér is hatásos lehet.., már ha kibírja az ember 😃

Meg persze a rehab is. A lottóra is van esély - van akinek bejön :)

2020. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

De én az mdma-t kb 5x nyomtam vénában ezen nem kattogok annyira. A mefi szerű valamit pedig csak 1x azon sokkal jobban kattogok! És volt ismerősöm aki pedig a kokaint is benyomta vénába mégsem lett függő.


Az ibogaint vagy ayahuascát alapból kipróbálnám mert amúgy is kéne egy jó pszihedelikus élmény. De sajna elvileg nehéz beszerezni pláne az előbbit! De elvileg az lsd is jó lenne ilyen ellen. Mondjuk 10 bélyeg szerintem is sok és az ablakon kiugorhatnék aztán! Mert kertes házban lakom.


De komolyan neked is 10% alatt van a leszokási esélyem?!

2020. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
M a sik fiokrol irtam bocsi.
2020. márc. 17. 19:10
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja igen és akkor ha abba hagyom ezeket a cuccokat és nem kattogok rajtuk. Akkor tényleg normális életem lesz végre?
2020. márc. 17. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!