Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiségzavar kezelésének...

Személyiségzavar kezelésének mi a leghatékonyabb módja?

Figyelt kérdés

3 pszichológusnál jártam már, eredménytelenül.

Hisztrionikus személyiségzavarom van, nárcisztikus jellemvonásokkal. nagyon szenvedek ettől, főleg a párkapcsolatomban mutatkoznak ki ezek a dolgok.

Nagyon elkeserít a helyzet, rossz embernek érzem magam miatta.


2020. márc. 18. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Jarj el egy kemenyhiru kocsmaba rendszeresen es kotozkodj a torzsgardaval … nagyon gyorsan meggyogyitjak a szemelyisegzavarodat, a narcisztikussagrol szerintem bonusz leszoktatnak.
2020. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
első olvasatra az #1-es válasza kicsit kemény, de én is ezt írtam volna. A piszológusok semmit sem oldanak meg, sajnos maradna az önfegyelem. Ez nálam is probléma. Egyszer már meg is vertek e miatt. Egy darabig hatott.
2020. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pszichoterápia.


Amúgy az agresszió sem megoldás a nárcisz ellen, nem fogja letörni a szarvát. Maximum egy kis időre, utána minden ugyanúgy folytatódik majd

2020. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!