Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ciki/gáz antidepresszánst szedni?

Ciki/gáz antidepresszánst szedni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 08:03
 1/10 anonim válasza:
100%
nem
2020. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha szükséged van rá, akkor szedd, és ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol róla. (Nekem is szednem kell.)
2020. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha beteg vagy, miért lenne ciki gyógyszert szedni?


Ha az orvos felír neked antibiotikumot, azt miért kevésbé ciki szedni, mint depresszióra antidepresszánst?

2020. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, miért lenne ciki, azért írták fel, hogy jobban legyél.
2020. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha muszáj akkor nem. Mégis ki előtt lenne ciki? Család, kollégák, barát/barátnő? Magadnak élj! Viszont ha ilyesmi panaszaid vannak ne csak a tablettával tudd le, hanem a depresszió, szorongás okát is kezeld. Életmód változtatás, terápiák, stb. Nem a gyogyszerről akarlak le beszelni, ha olyan súlyos a helyzet akkor nincs mese, muszáj szedni, mert különben nem tudsz minőségi életet élni, de tudni kell hogy a gyógyszer önmagában nem elég! Azt hogy milyen egyéb terápiák, életmód változtatások, gondolkodás mód változtatás, lenne nálad hatásos a depresszió/szorongás/borderline/pánikbetegség leküzdésére azt csak te meg a pszichiátered tudjátok.
2020. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.


Szerintem inkább attól tartasz, hogy a depresszió ciki. És ha úgy csinálsz, mint ha nem létezne, akkor a szőnyeg alá lehet söpörni az egészet. Ez viszont butaság.

2020. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pszichiáter felírta, akkor volt rá oka. Nem ciki szedni, ha szükséged van rá.
2020. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Egyáltalán nem az. A helyedben a Frontin, Xanax, Rivotril és társait kerülném. Ajánlanám a Variane Teva terméket. Természetes anyagokat pl macskagyökeret tartalmaz ami segít a megnyugvásban.
2020. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Moon_Walker ***** válasza:
87%
8-as, te lehet kevered az antidepresszánst a nyugtatóval.
2020. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig én is féltem elkezdeni. Tudtam, hogy kellene, de évekig halogattam. Mert ciki, rászoksz, agykárosodást okoz, végleg impotens maradsz tőle.. Meg az ilyen baromságok. Észre sem vettem, hogy milyen mocsok szar életem volt.. Aztán nem bírtam tovább, és elkezdtem.


Az eleje nehéz, a mellékhatások miatt. Két hónap után már érezhetően jobban voltam. Fél év után szinte minden korábbi tünetem elmúlt, és onnan visszanézve félelmetes volt, hogy milyen mocsok életem volt addig depresszióval, pánikkal.


Egyáltalán nem ciki szedni ha az embernek szüksége van rá.

2020. márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!