Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan térjek vissza?

Hogyan térjek vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit rendkívüli helyzettel találom szemben magam. Vezető szoftverfejlesztőként dolgozok, 22 éves vagyok. Az elmúlt másfél évben szinte csak materiális célokat kergettem (pénz, autó stb.), viszont teljesen mindegy, hogy elértem-e akármelyiket vagy sem, nem éreztem különbséget vagy boldogságot/elégedettséget utána. Amint elértem valamit, egyből ugrottam is vissza a mókuskerékbe és küzdöttem a következő dologért és egy pillanatig sem élveztem a sikerélményt. Ez írja le mostanában a mindennapjaimat és nem tudom megfogalmazni, hogy mi tenne boldoggá. Elfelejtettem, hogy milyen kis apró dolgok milyen örömöket tudnak okozni.


Szerintetek hogyan induljak el azon az úton, ami visszavezetne?


2020. márc. 20. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, jelenleg szükség van rád. Szükség van mindenkire. Az idősekre. Fiatalra. Szegényre, gazdagra, kétkezi munkásra, irodai dolgozókra.


Sok pénz most kevésbé lesz...de emberi segítség nyújtás kell hogy legyen, máshogy nem élünk túl.

2020. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv a világban.


Ez most egy nagy pofon lesz mindenki számára.


A jelenlegi jóléti társadalmunk megszűnt. Legalább most megtanuljuk értékelni az apró dolgokat. Egy közös ebéd a családdal, sörözés a barátokkal, randi egy lánnyal a nyári estében, fürdés a tengerben stb...


Ezek fontosak igazán, ezekre emlékszel a krízis idején.

2020. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Behalok. Te legalább produktív vagy, és vannak céljaid.

Adhatnál belőlük...


Na de. Ugye most karantén van. Mondjuk a monkába menési időt tölthetnéd rekreációs tevékenységekkel.

Jógázz! Sétálj a szabadban! Fess, rajzolj írj! Tanulj új recepteket karantén alapanyagokból (pl, wc papíros rántotta)


Ezeregy dolog van a világon ami örömet tud okozni.

Csak egy kicsit vissza kell lassulnod ennyi az egész.

2020. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!