Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha még a szakembere...

AbysmalChaos kérdése:

Mit tegyek ha még a szakemberek se értenek meg?

Figyelt kérdés

Igaz részben én hibám is, mert nem mondok el mindent mivel valami meg gátol, de tökre úgy állnak hozzám mintha nem is értenék mi bajom. Panikbeteg vagyok és depressziós emellett volt egy két traumám.

Most is stresszhelyzetben vagyok az iskola és az apám elvárásai miatt. Tudom nem sokat kér de az a baj ennyire se vagyok képes annyira magam alatt vagyok.

Konkrétan a koronavírus megmentett mert én majdnem megőrültem a suli miatt. Úgy érzem sokkal jobban megviselnek ezek az alap dolgok pl iskola, mint másokat. Én személy szerint feladtam a tanulást viszont apám büntetni fog ha nem csinálok semmit pedig elmondtam hogy nem fogok. Borzasztó a kapcsolatunk Sok a konfliktus köztünk, menthetetlen.

16 vagyok mit kéne csinálnom?

Igen sportolok

Nincs szükségem társaságra rosszul vagyok emberek között.

Igen szedek gyógyszereket ; nyugtató a múltban pedig antidepresszáns.

Nem nincsen más rokonaim akivel szoros kapcsolatban lennék kivéve mamám aki valszeg nem fog sokáig élni már.

Nem anyám már nem él. Szóval ezeket a megoldásokat kilőném, a gyermekotthon meg felelőtlenség lenne, és az egész kiszámíthatatlan.



2020. márc. 20. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemelyisegzavarod van/alakul ki eppen. A szakember addig ugysem tud sokat tenni amig nem kerulsz el a bantalmazo kornyezetbol ami az apadat jelenti. Nem is kell amugy mindent elmondani a pszichologusnak. Eleg ha 70-80%ban beszamolsz a dolgokrol es a kenyesebb temakat megtartod magadnak. Majd idovel, ha megbizol benne elmondhatod oket
2020. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem bánt apám csak ordibál és agresszív és sokat veszekedünk.
2020. márc. 21. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Írjad le, akár titkosírással is, hogy mások el ne olvassák.
2020. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!