Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szomszédom tv-je folyton be...

A szomszédom tv-je folyton be van kapcsolva, napi 24 órában és nagyon zavar. Idős néni, egész nap otthon van, most jó pár hétig én is. Mit tudnék tenni, hogy ne zavarjon ennyire ez a folyamatos zaj?

Figyelt kérdés
Velem van a probléma, mert tényleg nem olyan hangos általában, így nem szólhatok neki, de azért ilyesmivel nem szeretnék pszichológushoz se menni. Van valakinek valami jó tippje? Tanulnom kéne, amit csak csendben tudok, szóval az nem működik, hogy direkt valami fedőzajt generálok. Éjszaka füldugót használok, az segít, de nem lehet úgy élni, hogy nap közben is folyton be legyen dugva a fülem. :)

2020. márc. 21. 00:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Költözz el
2020. márc. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%

Nálam is egész nap megy a tv +a rádió, + a pc.

Igaz, hogy ez családi ház.

2020. márc. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Az a baj, azt nem igazán tudom jelenleg megtenni, meg lehet máshol is hasonló lenne. :(
2020. márc. 21. 01:10
 4/25 A kérdező kommentje:
Ez egy régi társasház, szinte semmit nem szigetelnek a falak, én épp ezért is mindig vigyázok, hogy ne zavarjak mást, de másokat ilyesmi nem érdekel, talán fel se merül bennük, hogy zavarnak. Szerencsés, akinek van családi háza. :)
2020. márc. 21. 01:12
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Lehet küzdeni. Nekem csak a költözés oldotta meg. Ezért írtam.
2020. márc. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet tényleg, gondolkozok rajta, de most egy darabig nem tudok költözni az biztos. Addig is jó lenne valami megoldás, mert egész nap feszült vagyok miatta. Másoknak sokkal nagyobb problémái vannak tudom, szóval szégyellem is emiatt magam, de nem tudok mit csinálni. :( Jó hír, hogy neked megoldódott a dolog. :)
2020. márc. 21. 01:25
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Idegőrlő cucc ez. Nálunk a folyamatosan pofázó 6 tagú cigánycsalád szomszédba költözése volt ilyen.


Megoldás: nem mentem haza soha 😃. Inkább dolgoztam estig és megittam egy sört, vagy elmentem sportolni. Aludni jártam haza csak.


Ipari hangszigetelt fülvédőm is van, az tényleg baromi jó. Füldugó semmit se ér.

2020. márc. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Eddig én is azt csináltam, hogy szimplán nem voltam itthon sose, csak aludni, akkor meg nekem azért elég volt a füldugesz szerencsére. :) Most viszont helyzet van és itthon kéne maradni a fene tudja meddig. :( Egyébként tök érdekes mert a szimpla beszélgetés nem zavar valamiért, sőt semmi se, csak a TV, ezt furcsállom. :D Mondjuk az a 6 tagú család lehet más tészta lenne... :D :/
2020. márc. 21. 03:19
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Kertes házban lakom, szintén roma CSOK-os család a szomszédban! El tudod te ezt képzelni,mi van itt?? 4.gyerek, a legnagyobb 10.éves. 5.kutya! Ugye a szuka kutya, folyamat vannak kiskutyák. Ezek mindig ünnepelnek valamit, folyton itt a rokonság. Senki nem dolgozik,üvöltenek, hangosan szól a zene éjjel-nappap mulatnak. Mi is a költözésen gondolkodunk. Szóval nagyon megértelek.
2020. márc. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hú, azért ehhez képest az én bajom piskóta. Nekik szólni se mer az ember, feljelenteni se, nehogy retorzió legyen. Ráadásul egy házat nehezebben hagy ott az ember, mint egy kis lakást, sajnálom, hogy te is így megjártad. :(
2020. márc. 21. 05:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!