Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns szedésénél...

Antidepresszáns szedésénél milyen érzés amikor hát a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Egy depressziós,pánikoló szorongó ember ha elkezdi szedni, és hatásos a gyógyszer, akkor mit fog érezni? Milyen érzés amikor jó a gyógyszer?
2020. márc. 21. 12:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Hát helyett hat akart lenni.
2020. márc. 21. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nalam annak idejen a lo masik oldalara estem hirtelen, hat het utan. De nem bantam.

Szoval semmi nem tudott lekotni, nem is erdekelt. Egyik pillanatrol a masikra viragmagokat vettem, meg akcios festeket, es az emeleten elkezdtem festeni a mocskos lepcsohazat, a panelhaz ele lementem gazolni. Elkezdtem ultetni, huszfele dolgot csinalni, ismerosokkel talalkozni.

Persze ez a kisse abnormalis lendulet alabbhagyott.

Szedtem Xanaxot a szorongas, panikra, de eszrevehetoen alig volt ra szuksegem.

Hosszu evek, 15 ev utan ugyan nem hat igazan, de most is jobban vagyok plusz az ingerszegeny jodolgom mast is lehuzna. Ha kene dolgoznom, pezsegnem, szerintem total jo lenne mai napig.

2020. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát legalább egy hónap kell, hogy bármit is érezz. Nekem például enyhíti a hiperérzékenységemet, tehát nem kezdek el azonnal sírni, ha meglátok egy halott bogarat az úton. Kicsit letompítja ezeket a dolgokat. Plusz sokkal tevékenyebb vagyok még akkor is, ha éppen ugyanúgy meg akarok halni. Amíg nem szedtem, ki sem keltem az ágyból.
2020. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem nálam is így fog működni, ezredjére kezdtem el szedni, de még sose bírtam kivárni a kritikus részét...
2020. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!