Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kventiax nevü gyógyszertől...

Róbert dávid kérdése:

Kventiax nevü gyógyszertől rosszul vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát úgy kell szednem reggel 100mg este 200mg,ha este beveszem lenyugszom jól alszom,jól vagyok. viszont ha a reggelit beszedem másnap elalszom és mikor felkelek borzaztóan érzem magam lelkileg. nyugtalan vagyok sírok szorongok.Az megoldható hogy este veszem be az egész 300mg ot? Hátha úgy nem leszek pocsékul másnap 29/F

2020. márc. 24. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem kéne szedni, érdekes egy gyógyszer. Én egyszer szedtem, de minden alkalommal szédültem tőle, mint állat, és sok helyen olvastam, hogy sokaknak vannak tőle mellékhatásaik. Pedig elvileg egy gyengécske gyógyszerecske
2020. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, meg arra nem hat, amire adják, ezt is olvastam anno vhol
2020. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellete szedek Abilify(15mg) Amitrex800mg(ez elhagyóban) ezeket,mivel úgy tudom 3 AP nem igazán szabad szedni
2020. márc. 24. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezért szedem csak éjszakára. Amikor reggel is bevettem, egyszer majdnem elájultam az utcán.
2020. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rám kevés antipszichotikum hat úgy, mint ez. Konkrétan leszedál 200mg. Alszom 15 órákat, arra jó. De hallucináltam már többször tőle. Nehéz utána felébredni, kómás maradok.
2020. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az álmosság érzés elmúlik nappal? úgy szedem hogy 100-100-200mg sajnos nappal muszály bevennem mert különben szarul vagyok
2020. ápr. 4. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!