Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi borderline-ok tényleg...

Mi borderline-ok tényleg szerethetetlenek vagyunk?

Figyelt kérdés

Annyi rosszat írnak rólunk.. :( Én is ebben a betegségben vagy állapotban szenvedek és mindig elfog a kétségbeesés, hogy ezt látják bennem az emberek, hogy egy szörny vagyok. Tudom, hogy részben nem én tehetek arról, hogy ilyen lettem, de az embereket ez nem érdekli és nem sokan vannak akik meg akarnak érteni, mert csak egy hisztérikát látnak bennem. Eléggé reménytelennek látom az életem így és nagyon sokat gondolok az öngyilkosságra, mert egyszerűen nem látom ebből a kiutat és meguntam, hogy nemtudok az az érett, boldog és normális lány lenni, aki szeretnék. Olyan mint egy elérhetetlen lány. Állandóan identitászavarom van, úgy érzem sosem tudok megallapodni, hogy ki vagyok én, szetszakad az elmém úgy érzem és ez megijeszt nagyon. Félek tényleg meg fogok bolondulni és nincs is jobb sors nekem.

Párkapcsolatba sem merek belekezdeni, mert csak tönkreteszek mindent és nem bírom elviselni azt az érzést és azt a pillanatot amikor a fiú szembesül azzal, hogy ki is vagyok igazából és, hogy cseppet sem keltem azt az erett no benyomást amit más lányok kelthetnek benne. Úgy érzem hülye az, aki inkább engem valasztana egy egészséges lány helyett, ha meg mégis, akkor nemtudom felfogni, mégis mi miatt szerethet. Nem volt még egyébként senkim soha és 24 éves vagyok.. Ezt csak onnan tudom, hogy így viselkednek egy kapcsolatban, hogy amikor alakult a dolog néhány fiúval, akkor ahogy közelebb kerültünk egymáshoz, jöttek az iszonyatos tünetek és kezdett lehullani a lepel, hogy ki is vagyok igazából és nagyon szégyelltem magam a fiú előtt és egy gyenge senkinek éreztem magam és rettegtem attól hogy nem akar többet beszélni velem és marcangoltam magam, hogy egyszerűen nemtudok más lenni.. Jobb.. Érettebb, egy igazi felnőtt nő, akire egy férfi vágyik.


Van itt olyan akinek volt párkapcsolata borderline lánnyal vagy fiúval? Lehet egyáltalán szerelmes lenni belénk? Ha igen, mit szerettetek a borderline parotokban?


Tényleg egy ócska senkinek érzem magam és bűntudatom van amiatt amiért egy ilyen elviselhetetlen lány vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi a helyesírásért, telorol írtam.


24L



2020. márc. 24. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápia, csoportterápia segített valamit? Először önmagadat kell elfogadnod ahhoz, hogy más is el tudjon fogadni. Amíg tiltakozol az ellen, hogy valaki elfogadjon, húzod és tolod egyszerre, addig nem lesz normális kapcsolatod szerintem. Hacsak nem a másik fél is személyiségzavaros, és ezért toleránsabb, bár két dudás egy csárdában, abból nagy balhék lehetnek. Olvasgass mások tapasztalatait, az biztos segít valamit. Pl. [link]
2020. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:

De mégis ki fogadna el egy borderline embert most őszintén?

Jártam terápiára de abba kellett hagynom mert nem volt rá pénzem. Gyógyszert azt szedek, bár nem igazán érzem hogy a terápia és a gyógyszer tartós segítséget nyújtana.

Az a baj, hogy az egész személyiségem torz és mélyen sérült, darabokban van. Nagyon nehéz a semmiből várat építeni..

2020. márc. 24. 19:23
 3/69 anonim ***** válasza:
12%

Te nem a volt barátnőm vagy? 😃 24 volt ő is...


Azóta is rémálmaim vannak attól a 3 hónaptól.

Néha verejtékben ébredek fel a PTSD-től amit a hangulatingadozásaival okozott.


Most amúgy kikészítette az új barátját, úgyhogy vissza akar hódítani.


Előbb akasztom fel magamat a szekrényben 😃


...

Remélem segítettem :(

2020. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tényleg segített..
2020. márc. 24. 19:34
 5/69 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok. A saját kérdésed az igazi pesszimista, ki fogadna el, most őszintén. Hát ha így állsz hozzá, őszintén tényleg senki nem fog elfogadni. Senkinek nem lesz türelme hosszútávon bátorítani, hogy értékes vagy stb, mert sose hinnéd el, és úgyis az van amit te mondasz, amit te gondolsz. Ilyen hozzáállással ne akarj kapcsolatot. Előbb készen kéni állni rá, hogy igen, tudok majd normális lenni, és elhiszem a másiknak, ha azt mondja, hogy valamire, hogy lehetséges! Ha mindig lehúzod magadat, és a másiknak is leszívod az erejét, azzal milyen harmonikus kapcsolatot szeretnél. Először magadat erősítsd meg hozzá.
2020. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
51%

Én örömmel elfofadnálak. Nincs lelkem ami szerethet, mert sok trauma ért. A megszokott értelemben nem tudnálak szeretni, de azért valami hasonlót megpróbálnék. Engem nem érdekelnének a hisztik, a feszült dolgok. Ellenben örömmel innék, cigiznék és mulatnék veled.

Az életet élvezni kell, ki kell bontakozni.

Egy 94%-os antiszociális személyiségzavar.

22F

2020. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
Borderline vagyok pontosan ezt érzem én is amit te:( Már mindenki kikopott az életemből szó szerint 0 barátom van. Borzasztó ez a betegség.
2020. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
17%
Gyertek írjatok rám, legyünk barátok. Igyunk, cigizzünk és élvezzük az életet.
2020. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim válasza:
89%

Volt egy rövid kapcsolatom egy borderline lánnyal.

igen is lehet szeretni egy borderlinost. még mindig szeretem öt mégha ö nem is szeretett úgy. Persze sokat is szenvedek miatta.

imádtam hogy mennyi figyelmet kaptam. Az állandó üzenetek meg hogy át hívogatott hozzá. Végre éreztem hogy akart valaki engem persze tudom hogy ez is a betegség része. Nagyon érdekes személyiség így mindig jó volt vele lenni. Nagyon sajnálom hogy vége van de hát sajna nem tehetek semmit pedig próbálkoztam de úgye ezzel csak még rosszabbá tettem a dolgokat. sokat olvastam a borderlinerol azóta hogy megértsem öt.


21F

2020. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy van még olyan ember, aki nem egy elviselhetetlen "szörnyet" lát bennünk. :)
2020. márc. 27. 18:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!