Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mike lehetnek az ezotèria...

Mike lehetnek az ezotèria negatív hatàsai az elmère? Tovàbb lent

Figyelt kérdés
Sokszor elhittem a horoszkópot de most màr kigyógyultnak èrzem valamennyire magam. De viszont az emberi butasàg nagyon nagy ezért ha kèt ember baràtsàgban/szerelemben egyarànt szèthúzhat vagy összetarthat. PL egy vízöntô skorpió szètmehet ezèrt ha ismètlem ha hisznek benne viszont elèg ha egy hisz benne mert akkor lehet elutasító az az egy ezèrt. De ha egy ràk ès egy skorpió hisz benne akkor müködhet itt is ha az egyik elhiszi de a màsik ràhagyja akkor mükôdik. Ahh nem is tudom mièrt írom ki mert megmagyaràzom magamnak a hülyesèget

2020. márc. 24. 22:59
 1/2 sassas123456 válasza:
Tudom mit érzel, nekem is volt már ilyen szitu csak nem ebben a felállásban :D
2020. márc. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Külső kontrollhely érzetet ad. Az, aki ilyenben hisz hajlamosabb a sült galambot a szájába várni, mert úgyse ő dönt a sorsa felett.
2020. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!