Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azthiszem pszichológusra van...

Azthiszem pszichológusra van szükségem! Budapesten keresek jót,2 kérdésre tudnátok válaszolni?

Figyelt kérdés
nekem nagyon nagy vágyaim vannak már évek óta az életben és nem tudom hogyan érjem el őket. és most kezdek rájönni hogyha ezt az életet amit csinálok akkor ez akár 40 éves vagy további éveimben is így folytatódhat ha komolyan nem veszem észre hogy mit szeretnék csinálni, mivel akarom elérni amit akarok, stb stb. nagyon megijedtem... és azthiszem de igazából nem vagyok benne biztos hogy kell, de pár dologban biztosan nagyon sokat segítene egy pszichológus. viszont van velem kapcsolatban egy félelmem: egy olyan embernek érzem magam aki ha szerez maga mellé egy barátot akkor azt imádja agyon szivatni és elvárja hogy a társa is agyon szivassa, imádom az extrém sportokat és imádom a halálközeli élményeket, imádok úgy hülyéskedni idegenekkel hogy csak néha, de azok már megakarjanak verni, az életem célja hogy a világban utazhassak mindenhová a világon, és mindenhol bulizzak, minden magas helyre felmásszak, sziklát ugorjak, az esőben táncoljak, és a saját zenéimre tudjak olyan király videóklippeket csinálni hogy híres legyek. de félek hogyha elmennék pszichológushoz még ezek is eltünnének, ezzel kapcsolatban nyugtassatok meg, és nagyon utálom magamat mert már 21 éves vagyok és már voltam pár helyen a Európába de többre vágyom és úgy érzem hogyha így folytatom soha nem fog valósággá válni mait elképzeltem mert valami miatt nem tudom elérn és az a baj hogy én se tudom megérteni mi az.
2020. márc. 25. 04:55
 1/7 A kérdező kommentje:
előre nagyon szépen köszönöm a jó szándékú válaszokat nagyon.
2020. márc. 25. 04:55
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem látok olyan extrém gondot csak annyi, hogy még gyerek vagy, gyerekes vágyakkal és viselkedéssel. Majd idővel felnősz, csak más kérdés, hogy ez idő alatt miket szalasztasz el.
2020. márc. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az, amit te keresel. Szenzoros élménykereső vagy, ami fog finomodni, de sosem fogod levetkőzni. Az a fontos, hogy ezt mindig tudatosan kezeld. Pl. Idegeneket ne zaklass, mert neked úgy esik jól, a saját szabadságod mellett vedd figyelembe a többi ember szabadságát. Az extrém sport, az utazás teljesen jó út, csináld bátran! Pár keresésnél figyelj jól, mert sanszos, hogy megtetszik egy nyugodt, otthonülő, pont azért, mert más mint te. De sose fog működni. Keress hozzád hasonló embereket és integráld az energiáid társadalmilag hasznos dolgokba. Ritkaság, hogy valaki ilyen energiákkal bír, ne fecséreld mások zaklatására. Egy látványos extrémsport viszont neked is, másoknak is szórakoztató lehet.

2020. márc. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első körben magyar nyelvtan tanárra van szükséged.


Megtennéd, hogy központozással ellátva újra írod a kérdésedet? Ez így egy értelmezhetetlen szósaláta.


Köszi.

2020. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Gyanítom kedves kérdező, hogy a fő probléma az, hogy mindezek eléréséért nem szeretnél tenni semmit, legalábbis nem sokat. Nos, ez így biztosan nem fog menni. Extrém célok eléréséhez extrém kitartásra és szorgalmas önképzésre van szükség nem pedig álmodozásra és végkép nem pszichológusra. Ha csak a jó szerencsédre vársz és befordulsz ha mégsem jön magától akkor az lesz amit előre láttál 40-évesen is csak álmodozni fogsz. Első nekifutásnak megteszi egy olyan hivatás profi elsajátítása ami utazáshoz kötött és még pénzt is keresel de bármi lehet. Extrém tanulásért, kitartó munkáért extrém bér is jár amit a többi vágyad elérésére fordíthatsz. Másik tanácsom: a vágyaid realizálása a tenni akarásod és lehetőségeid mértékéhez.
2020. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
najó, köszönöm az első 3 válaszolónak a válaszát. de a 4-dik főleg... szerintem neked kéne egy pszichológus. MIÉRT van az hogy akárhányszor kiírok egy komoly kérdést ide, mindig van egy ember akinek az üzenetét ha elolvasom a sírba visz, ideges leszek,és már azonnal elkezdem utálni azt az illetőt. A nyelvtant még megértem, de már például a saját válaszodnak legalább is az első fele ütközik saját magával, mert szerintem ha az lenne a gond hogy annyira lusta vagyok csak én nem fogom fel akkor egyből ott a pszichológus, ő azon biztos tudna segíteni hogy ez miért van. szerintem amúgy ha nem is minden embernek de nagyon soknak jól jönne egy pszichológus főleg neked.
2020. márc. 26. 07:08
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Gyerek vagy még, azért nem veszed észre, hogy nincs semmi sértő abban amit írtam. Ha nem lustaságról és álmodozásról van szó akkor viszont bizonyíts, ne itt nekem hanem az életben magadnak. Tanulj és dolgozz meg a vágyaidért, mi is et tettük a te korodban.
2020. márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!