Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvonási tünetek?

Elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Kész roncs vagyok. Nagyon durván raszoktam a cigire, egy két óránál tovább nem bírom nélküle. Kb 2-3 hónapja napi szinten megiszok 3-4 kupica tomenyet. Egy hete nem ittam, most nagyon rosszul érzem magam. Egyszerűen nem kapok levegőt, remegek, fáj mindenem, hányingerem van és nem tudok másra gondolni csak az alkoholra. Nem tudom mit csinaljak. 18/l

2020. márc. 27. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elvonási tünet az 24 óra alatt elő jönne, inkább pszichésen van problémád szerintem. Aludj egy jót!
2020. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jóska most annyira elvonási tüneteid vannak, hogy közben lány lettél? :)

Egyébként gratulálok, cigi helyett rászoktál a piára. Dobj egy felest ha ennyire pánikolsz, bár még jobb lenne pszichológushoz elmenni, lehet szimpla mentális gondjaid vannak.

2020. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dopamin egyértelmü, Ugyanezz volt velem is abbahagytam a cigit. Egyszerű a megoldás találnod kell valamit ami helyetesitheti a függőséget. Nekem a mozgás volt elején szar volt de mikor már normálisan rutinosan ment easy. Nem kell nagy dolgokra gondolni mi az amit szeretsz fejleszd magad benne. Meg ha elérsz egy szintet hobbibol átmehet megélhetésbe is :D
2020. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos, és nem hasznos választ is 🙂. Egyébként a cicánk neve joska. Elnézést hogy nem a teljes nevemmel regisztráltam. És pcsichologusnal is jártam már depresszió illetve panikbetegseg miatt, de sajnos már nem járok. Igen, a mozgás tényleg segít, már egy ideje próbálok oda figyelni rá napiszinten. És minden nap letekerek minimum 30 kmtert, csakhat így karanténba Kicist nehéz.
2020. márc. 28. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!