Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összetörtem, valakivel volt...

Összetörtem, valakivel volt már ehhez a sztorihoz hasonló? (lent)

Figyelt kérdés
A barátom egy másik lánnyal is beszélget engem ignorál, méghozzá annak a lánynak bejön a barátom. 7 hónapja dobott az első igazi barátom, az első szerelmem. Mélyponton voltam, mert közben költöztünk egy másik városba, a szüleim válófékbe vannak és voltak, így depressziós lettem. 6 hónapig tartott, 2019 októberétől 2020 március elejéig. Aztán egy kicsit kijöttem belőle, de tegnap hajnalban ahogy ezt megtudtam, egy megfogalmazhatatlan érzés jött elő bennem. Eltört bennem valami, amit azthiszem soha nemkapok vissza. Még nem szakítottunk, én nem is fogok mert nagyon szeretem. Segítsetek, kérlek..

2020. márc. 28. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Amire nincs ráhatásod azt vagy elengeded, vagy beleőrülsz.
2020. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mással a hátad mögött udvarolgatt, akkor dobd ki a fenébe! Minek neked olyan, aki nem akar téged? Nem tisztel semmibe vesz? Kapsz jobbat!
2020. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2es válaszadó, köszönöm a válaszod. Az az igazság hogy nemengedhetem el újra, ha már a volt barátomnál megtettem.
2020. márc. 28. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus amikor a feleség a férj legjobb barátjával kefél. Vannak akik megölik magukat. Mások inkább a hűtlen feleséget + barátot ölik meg. Megint mások elválnak, és mással boldogok lesznek. Azt mindenkinek magának kell eldöntenie, h neki melyik a legszimpatikusabb döntés.
2020. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De akkor nem ertem mit varsz, mit segitsunk? Nem engedheted el azt mondod, tehat dobni nem akarod. Abban nem tudunk segiteni, hogy a baratod ne csaljon meg es ne vegyen semmibe. Ha teged ignoral es melletted egy masik lannyal beszelget akkor egy a megoldas, de azt te nem akarod. Akkor meg nem ertem, hogy mit is sirankozol? Segiteni annak lehet aki hagyja. Szenvedj.
2020. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Heloka! Megoldódott, elmondtam részletesen hogy mi a problémám, kiderült hogy a barátom tényleg nemakart tőle semmit, és le is tiltotta a lányt. Már nem ignorál, újra minden a régi. Köszönöm a válaszokat! :)
2020. márc. 30. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!