Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj? Személyiség zavar...

Mi a baj? Személyiség zavar vagy micsoda?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni az embereket. Csapatban dolgozok és ez szinte teljesen leépít fizikailag és mentálisan is. Nem bírom elviselni, hogy folyamatosan emberekkel kell kommunikálnom és, hogy nem gondolkodnak logikusan. Sokáig azt hittem, hogy extrovertált vagyok, de biztos, hogy nem. Eddig nem volt ilyen rossz ez, de most egyre súlyosabb. Nem akarok találkozni senkivel. Ha mégis van hozzá kedvem és energiám, akkor is csak 1-2 óra az ameddig "élvezem" a helyzetet, azután legszívesebben elsétálnék. Tudom, hogy csomó okos, intelligens és nagyszerű ember van, de buta emberekkel vagyok körülvéve. Szeretnék egy olyan munkát amivel valami értelmes és hasznos dolgpt csinálok és ami áltál tanulhatok új dolgokat és megismerhetek olyan embereket akik ezt segíteni tudnák. Állandóan szomorú és ideges vagyok. Sokszor fut át az agyamon az, hogy van-e egyáltalán értelme az életnek és ha van akkor én elég vagyok-e ahhoz, hogy kibírjam azt az időt és utat amíg eljutok a válaszhoz. Depressziós vagyok? Személyiségzavaros? Van esély arra, hogy máshogy lássam a dolgokat vagy arra, hogy így boldog kiegyensúlyozott életet éljek?
2020. márc. 28. 15:15
 1/2 A kérdező kommentje:
*20 éves lány vagyok egyébként
2020. márc. 28. 15:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát olyan okos és intelligensnek tartod magad hogy nem bírod elviselni a butább embereket? Ez nem személyiségzavar. Válts munkát ha utálod, és hogyha zavar hogy ilyen emberekkel vagy körülvéve. Ha állandóan szomorú vagy lehet hogy tényleg depressziós vagy, de nem személyiségzavaros. Örülj neki.

"Szeretnék egy olyan munkát amivel valami értelmes és hasznos dolgpt csinálok és ami áltál tanulhatok új dolgokat és megismerhetek olyan embereket akik ezt segíteni tudnák." Ezért tenni is kell valamit. 20 éves vagy. Nem derült ki hogy tanulsz-e még. Pedig jó lehetőség lenne arra hogy olyan munkád legyen amit szeretsz csinálni (sokat számít). Az is lehet hogy nem tudsz csapatban dolgozni. Van ilyen. Ebben az esetben jobb ha olyan pályát választasz ahol nem muszály csapatban dolgoznod.

2020. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!