Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy szorongásos ember hogy...

Egy szorongásos ember hogy éli meg azt ha elveszíti a szerettét?

Figyelt kérdés
Speciel egy szorongásbeteg bátyj akinek a huga hal meg. A válaszokat egy íródó regényhez szeretném. Nem baj hogy ha nem vagy orvos, bármilyen ötletet elfogadok. Ha ön szakértő kérem jelezze azt is! Névvel, korral ha lehet!

2020. márc. 29. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi koze a kettonek egymashoz. A szorongas nem erositi fel a gyaszt. Annyi, h esetleg meginkabb otthonulos lesz a srac. Nekem van szorongasom, de semmennyire se befolyasolo tenyezo ilyen teren.
2020. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Egyénfüggő, attól is függ mitől van az illetőnek a szorongása, mitől alakult ki benne. Egy közeli hozzátartozó elvesztése sosem könnyű, de a veszteség feldolgozása is teljesen egyénfüggő. Erre nincs egyetemleges válasz ami mindenkire igaz.
2020. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%

Függ a szorongás tárgyától és a kapcsolattol a hug és a bátyj között.

Szorongó emberként én a legjobban attól félek hogy elveszítek valamit/valakit aki fontos nekem. Sajnos volt hasonló tapasztalatom (bár nem haláleset). Én teljesen bezárkóztam, azt mondtam soha többé az életben senkit és semmit nem fogok szeretni (aztán ez javult de a mai napig félek közel engedni az embereket) valamint sokkal jobban ragaszkodom mindenhez, már már betegesen

18/l

2020. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!