Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek pozitív tapaszta...

Van valakinek pozitív tapasztalata Frontin rövid távú szedésével kapcsolatban? Minimális szorongásra. Addiktív? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egyik legnépszerűbb nyugtató Magyarországon. Háziorvosok kérés nélkül írkálják mindenkinek tudom.

Egyrészt, mert kis dózisban nem olyan veszélyes pl. 0,25 m/nap, de sok embernél azért kialakul a tolerancia. Sokan több milligrammig feltornásszák évek során. És nem is próbálják letenni. Vagy már tényleg olyan dózisban szedik, hogy nagyon nehéz.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy épp ésszel szedve gyógyíthat is, vagy csak tünetet nyom el és abbahagyás után újból minden a régi?


Nekem kisebb izgulásra, remegésre kellene (mikor új emberrel találkozom, régi ismerősök, konferenciák stb). Egyéb ilyen krónikus depresszió stb nincs.

Tehát arra gondoltam, hogy ez az izomlazító hatása miatt működne, ezzel párhuzamosan menne a pszichológus is.



2020. márc. 29. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettem függő, de szerintem nem is segített.
2020. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nyilván a nem változtatja át a jellemünket, és nem győzi le helyettünk a félelmeinket, de kicsit segíthet abban a helyzetben nyugodnak lenni és újraprogramozni ott abban a stresszt kiváltó helyzetben az agyat nem?

Nekem az izomlazító hatása lenne a "kívánatos"

2020. márc. 29. 21:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlom, hogy senki ne kezdje el szedni.

Nekem szorongásra írt fel a dokim Xanaxot.(napi 2x0.25mg)

Eleinte nagyon jó volt.Ellazított, megszűntek a szorongásos tüneteim.Úgy gondoltam hogy ez igen, végre egy hatásos gyögyszer.Szuper!


Aztán szépen lassan egyre több és több kellett belőle, hogy ugyanazt a hatást érjem el vele.

Emelni kellett a dózison. Most tartok napi 2.5mg-nál, de már ez is kezd "kevés" lenni.

Próbáltam letenni is. Olyan elvonási tüneteim voltak, hogy azt az ellenségemnek nem kívánom.(izomgörcsök, fulladásérzés, szédülés, hányinger, pánikrohamok,álmatlanság napokig).

Úgyhogy, ha lehet , ne benzodiazepinekkel próbáld megoldani a problémát.


Amúgy semmit nem gyógyít.Csak elfed.Elfedi az igazi problémát.


32/F

2020. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyel magnezium citratot a gyogyszertarbol por formaban. Es jarj futni. Ez a ketto kelloen ellazit esmindent megold.


Nyugatot ne egyel. A baratnomnek meg egy baratomnak is tonkrwtette a memoriajat.

2020. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Á, ez sokismeretlenes egyenlet, személyre szabott ismeretlenekkel. Nyugodtan előfordulhat az is, hogy egy pár ilyen alkalomhoz kötött Frontin szedés után azt mondja az agyad, hogy nem is kell ez nekem, hiszen a múltkor sem volt semmi problémám, meg az is előfordulhat, hogy azon kapod magadat, hogy meggyőzött az a vitapartner benned, hogy de biztonság kedvéért azért vegyünk be egyet... Vagy egyenesen az, hogy már nem is próbálom átállítani magamat, hiszen ez egy olcsó és egyszerű módszer, évi egy doboz nem is árthat, csak otthon ne felejtsem, a gyereket otthon hagyhatom, akit én vinnék iskolába, de a Frontint azt cipőhúzás előtt és után is kétszer ellenőrzöm, beraktam-e a retikülbe.
2020. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csajozáshoz szedtem 😃

Meg vizsgákhoz.


Aztán alváshoz is.


Végül leszoktam mert már tiktakként ettem.

2020. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem. Igazából tényleg csak ezekkel a tapasztalatokkal, véleményekkel találkoztam idáig is.

Bár külföldi oldalakon írnak jókat is. drugs pont com


Ezzel az izomrángással nem tudok mit kezdeni. Neurológus is frontint ajánlott. Egyéb izom működést befolyásoló szerek nem indokoltak.

Magnézium nem segít

A forró víz termál jó

Ennyi..

2020. márc. 29. 22:59
 8/12 A kérdező kommentje:
A seduxenről, diazepam hatóanyag jobbakat írnak.
2020. márc. 29. 23:01
 9/12 anonim ***** válasza:
A Seduxen erősebb, mint a kis hatóanyagú Xanaxból alkalmanként fél szem. Az igaz, hogy az izomzatra jobban hat, jobban ellazít a Seduxen, de én nem javasolom, hogy azt szedd. Azt komolyabb problémára javasolt szedni. Ha nem emeled a Xanax adagját és alkalmanként használod, akkor arról könnyebb leszokni, mint a Seduxenről.
2020. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ignis Subdialis ***** válasza:

Szerintem ilyen tünetekkel nem érdemes kockáztatni ezt. Ha valakit már úgy eluralnak a tünetek, hogy nem tud vele dolgozni a pszichoterapeuta, akkor esetleg - ötször meggondolva, de ezzel a szerrel kapcsolatban úgy fogalmazni, hogy "rövid távú szedés" már eleve paradox.

Egyébként milyen és mennyi magnéziumot szedtél? A milyen alatt elsősorban a hordozóvegyületre gondolok, de ha azt nem tudod, akkor írj terméknevet. Sajna simán lehet kapni teljesen hatástalan magnéziumkészítményeket is, a magnézium felszívódása a vegyülettől függ.

2020. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!