Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy stresszhelyze...

Mit tegyek, hogy stresszhelyzetben ne remegjem a lábam, karom hangom?

Figyelt kérdés
Nagyobb stresszhelyzetekben időnként előfordul, hogy elkezd remegni a lábam hangom, ami elég kellemetlen például egy prezentáció, felelés közben. Van rá valami mód amivel ezt le lehetne győzni? 18/f

2020. márc. 31. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
normális, próbálj megnyugodni
2020. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolj, beszélj nagyobb közönség előtt. Menj el karaokezni, amikor majd lehet, 2-3 koktél, és simán éneklsz emberek előtt. Utána már előadni sem lesz szörnyű. Plusz soha ne a tömegre nézz, hanem vagy egy távoli pontra, vagy nézz ki egy embert, és annak mesélj.
2020. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg relaxálni. Az autogén tréning első 3 gyakorlata igen jó nyugtató.
2020. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyel be egy szem propranolt, meg fogsz lepodni a hatasan.
2020. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolj otthon, baratok kozott.

Vagy gondolj arra hogy ismerosoknek meselsz egy temarol.


Illetve szarj ra, ha hibaznal, mit szamit.

Amig panikolsz a tokeletesssgen addig remegni fogsz.

Jo lesz az 80-90% jokent is.


En kiallok es eloadom faxan a dolgokat. Ha felrebeszelek teszek ra.

Mondjuk en mar felnott vagyok 29.


Amugy meg tudom ertemi, hogy miert felsz, mert Magyarorszagon eloszeretettel szegyenitenek meg feleles kozben - engem egy tanarom is nevetseg targyava tett gyerekkent, pedig csak egy szot hagytam ki igy hulyen hangzott amit mondtam - de pl. osztalytarsak nem is nevettek - a tanar emelte ki bunko modon.


Az ilyen kisstilu emberekre tenni kell. Kulonben az egesz eletedben remegni fogsz.

2020. ápr. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!