Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírom a konfliktust?

Miért nem bírom a konfliktust?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek azert, hogy mindenkinek megfeleljek és ne keljen vitáznom. Ha mégissor kerül rá, folyamatosan görcsben van a gyomrom és csak azon jár az eszem, hogy szerettessem meg magam újra, meg, hogy mit gondol most rólam... Miért van ez? Mert így nem lehet élni.
2020. ápr. 3. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sürgősen nem változtatsz a megfelelési kényszereden nehéz élet vár rád. Olyan pedig a földön nincs, hogy mindenki szeressen. Ezt el kell fogadni.
2020. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én sem bírom a konfliktust, még a hangos erélyes vitát se,de arra még sem törekszem,hogy mindig mindenkinek megfeleljek,meg mindenki szeressen. Ha úgy alakul a helyzet,hogy valami nem oké,csak fogom magam és elballagok onnan. De azt vettem észre,hogy az emberek többsége szereti a békés,nyugodt természetem, én is az ilyen embereket szeretem. Valószínű téged is többen kedvelnek mint hinnéd.
2020. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden konfliktus erős stresszt okoz, aminek kiszámíthatatlan a következménye. Ettől próbál a szervezeted megvédeni.
2020. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!