Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nárcisztikusok mind csak...

A nárcisztikusok mind csak szép emberek lehetnek?

Figyelt kérdés
Mivan, ha mondjuk kevésbé előnyös külsővel születik, akkor már nem is lesz nárci?

2020. ápr. 3. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Azok a pszichopaták.
2020. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit nézz utána jobban. A nárcisztikus személyiségzavar jóval tágabb tèma.
2020. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
A pszichopata lehet egy rusnya ember is,viszont ugyanolyan disszociális mint mondjuk a nárcisz vagy a szociopata.
2020. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Úristen, dehogy! Csak el vannak telve maguktól.
2020. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszi magáról, hogy CSAK Ő lehet szép... Vagyis az én nárci ismerősöm ilyen. Szépnek szép, de van még sok szép lány. De mindenki csak csúnyább lehet tőle nyilván szerinte ugye...

Nagyon fél az elhízástól! Felposztol egy képet hogy mennyi csokit kapott és hogy: fogyókúra: kihívás elfogadva! De sosem eszi meg szerintem a csokit sem, csak kiteszi hogy jaj milyen jókat eszik. Svéd asztalos ebédnél sem mert enni semmit, mindenki más legalább akkor degeszre ettük magunkat.

Neki az egyik legnagyobb büntetés az lenne, ha meghízna.

Mindig levest láttam csak enni szinte amikor láttam vagy diétás dolgokat evett. 50 kg-nál nem mer több lenni.

Szerintem mindenkit lenéz akin van egy kis háj. Engem is lenézett meg most is. Ezért is meg amúgy is..

2020. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis is. Lehet csúnya. És egyáltalán nem azt jelenti, hogy szépnek tartja magát, az csak beképzelt.A fogyókúrának ehhez semmi köze. Az lehet csak anorexiás, ő pedig a tökéletességre törekszik, de ettől nem lesz nárcisztikus.

A nárcisztikus ennél sokkal rosszabb. Egy féreg.Tönkretesz másokat. Háromszögel.Ügyeskedik, mindenkit ellened úszít, akit csak tud. Rólad próbálja elhitetni, hogy nárcisztikus vagy.Szadista.Jó színben tüntei fel magát azzal, hogy a hátad mögött lejárat. Félelmet kelt. Kémkedik, mindent kiszed belőled, főleg a gyenge pontod.Eléri, hogy senki ne bizzon benned és te se bizhass senkiben. Elhiteti, hogy szeret közben a hátadba vágja a kést.Elveszi, akiket szeretsz. Repülő majmokat használ, hogy kémkedjenek neki és piszkáljanak. Sakk-matt helyzetbe hozz, és olyanba, hogy ne tudj jól lépni. A végén te leszel a gonosz és ő a jó. Két arca van, legalább.Elhiteti mindenkivel, hogy bolond vagy, amit ő valaha is tett az semmis.Nevetség tárgyává tesz. Egy mocskos féreg.

A beképzeltségnek ehhez nincs túl sok köze, inkább az önzéshez, de sok az adakozó köztük(az "enyém" ilyen), és csak annyit látsz milyen kedves és adakozó, közben ezt is csak hátsó szándékból teszi.Gázlángol, átírja a múltad, összekuszál, mindet, hogy mindenkire gyanakodj csak rá nem.

2020. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól még,hogy csúnya lehet nárcisztikus,és nem is feltétlenül kell,hogy szépnek tartsa magát,inkább irigyli más szépségét.Ezek mindent el akarnak venni a másiktól,ami tetszik nekik bennük,ez lehet szépség, vagy bármilyen siker,jó tulajdonságok.Úgy tüntetik fel magukat jobb színben,hogy elveszik mások jó tulajdonságait,sikereit és a magáénak állítja be.Lejáratja és ezáltal jobb színben tünteti fel magát.

Egyébként van,aki a külsejére helyezi a hangsúlyt,de olyan is,aki az eszére.

A beképzeltség még koránt sem nárcizmus,ez csak egy ártatlan tulajdonság ahhoz képest..Ezzel a személyiségzavar sokkal öszetettebb és nagyon romboló.A végén mindig ő lesz a jó ember és a másik a rossz.

2020. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Szia, Te az exem exe vagy? ☺ Egy az egyben ilyen volt.
2020. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!