Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet azzal a tudattal...

Hogy lehet azzal a tudattal élni, hogy a koronavírus miatt fel kell adnom az álmaimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Dolgozom és mellette 2 idegen nyelvet tanulok nos februárban mentem volna nyelvvizsgát letenni középszintet francia nyelvből sajnos néztem online nincs rá lehetőség... :/ személyesen kellett volna de ugye ez megszünt

..párommal sem tudok talalkozni jelenleg ...hogyan tudnám feldolgozni, hogy amikre vágytam tanulás, gyerekvállalás nem fog megadatni? Nagyon el vagyok keseredve...és az állandó rettegés miatt is :/


2020. ápr. 4. 08:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Ne hisztizz, nem kell feladni az álmaidat, csak kicsit későbbre halasztani.


Gyerekvállalás, mikor nem is éltek együtt???

2020. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Jövő márciusban szerettünk volna össze költözni régi házat felujitani ...:( de ugye már nincs mód rá a vírus miatt
2020. ápr. 4. 08:25
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Ha neked egy hónapnyi kényszerpihenő miatt bármiféle álmodat is fel kell adni, akkor elég nagy bajod van.


A tanulás megadatik, ha akarod. A gyerekvállalás pedig szintén, ha végre magad felnőttél. De én úgy látom, hogy nálad az apuka okos kislánya-fíling és a mama ügyes kislánya-fíling az álom, nem a saját utad, mert azt sem tudod, hogy mik a saját álmaid.


Nemhogy kitartóan küzdj értük.

2020. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De küzdöttem.hidd el....de itt ez a vírus....:/ és pl unokatesóm is most érettségizne ő is teljesen kivan és félünk megszünik vírus miatt teljesen érettségi is
2020. ápr. 4. 08:28
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Legalabb a kategóriat sikerult eltalalni. Mentalis egeszseg.

Ugyhogy fordulj is pszichiaterhez.

2020. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Miért is szűnne meg? Nem szűnik meg 🤦🏼‍♀️

Utána olvasol az eduline-on, láthatod, hogy különböző módszereket találtak ki mindenre. Érettségire is van már kb 4 alapötlet.

Meg mi a.... - ért adnád fel a hónapod 2 hónap miatt🤦🏼‍♀️ Ha a paliddal/nőddel szeretitek egymást az a gyerek, meg a ház meg lesz jövőre is. Ha a nyelvvizsgára eddig készültél, akkor most is készülj, hogy többet tudj, és magaboztosabb legyél. Nem kell összeomlani, másoknak is most bezavart a kényszerpihi, deezért nem adják fel az "álmaikat".

De szerintem te inkább célokra gondoltál

2020. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
*miert adnad fel az almod 2 honap miatt
2020. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%

Nem értem. Egy kapcsolatot, ahol érzelmek vannak, közös gyerek, ház van tervben, pár hónap nem tesz tönkre. Nem értem azt sem a jövő március miért gond, most akkora nagy baj, ha ez jövő júniusban történik meg?

Érettségi lesz, csak a formáját nem tudjuk még.

A nyelvvizsga is valahogy biztosan meglesz, hiszen nem te vagy az egyedüli, akinek erre szüksége van, gondolom online még azért nincs tervben, mert várnak egy kicsit, de csak halasztások lesznek szerintem.

2020. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
82%
Nem értelek...februárban még simán működött a vizsgázás, az hogy te nem csináltad meg, arról nem a mai helyzet tehet... és ha a világod ennyitől kisiklott,akkor még te magad is a gyermeki lét kellős középen csücsülsz... fel kell nőni,aztán kell gyereket vállalni
2020. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Legalabb tobb idod van meg keszulni ra
2020. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!