Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek pánikbeteg?

Lehetek pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Fél éve küzdök a visszatérő szédüléssel, bizonytalanságérzettel. Szervi bajom elvileg nincs. Amikor tünetmentes vagyok akkor nagyin boldog vagyok és semmi bajom nincs. Nem érzem magam depressziósnak. Ha viszont előtör tör rajtam ez a rosszullét akkor nagyon szomorú vagyok és azt hiszem beteg vagyok. Szerinetetk ez lehet pánikbetegség?
2020. ápr. 5. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el kivizsgálásra stroke, meniére betegség, meningitis és még egy sor fizikai betegség okozhatja a tüneteidet!
2020. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tipikus, ez a fokuszalni nem tudas, nem valodi szedules, de szinte megakadalyoz mindenben. Husz eve tudtam lekuzdeni ugy, hogy azota is Xanaxot szedek. Elotte pokoli volt. Majdnem elutottek az autok, mikor nem volt mas celom, csak hazajussak valahogy. Gyogyszer elott idolegesen felul tudtam kerekedni, mikor volt, ami elterelte a figyelmem, de visszatert. Nem birnam ki ujra a gyogyszer nelkuli eletem, szerintem auto ele ugrottam volna. A gyogyszerbol jo korszakban alig kell, de oriasi vedelem az, hogy szamithatok ra.
2020. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz igen. Nekem is a Xanax segített. Napi felet szedek a leggyengébből évek óta. Próbáld ki. Ha segít amikor rosszul érzed magad, és szédülsz, bizonytalanság érzésed van, akkor a pánikbetegség az oka.
2020. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék rá függni ilyen erős gyógyszerekre. Esetleg más megoldás nincs rá? :(
2020. ápr. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!