Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utóbbi időben nagyon sokszor...

Andi7188 kérdése:

Utóbbi időben nagyon sokszor fáj a fejem szedulok gyorsan dobog a szívem "gombóc" van a torkomban. Mit tegyek? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Rossz közérzet öngyilkossági gondolatok.. Szüleimnek semmikep nem szeretnék szólni.17L. Barátok teren is úgy érzem hogy csak kihasználnak és csak akkor keresnek ha szükségük van rám. Eszembe jut neha az onbántalmazas vágom magam mert egyféle megnyugvást okoz.Tulajdonképpen én sem tudom kifejezni hogy mit érzek mi bajom. Nagyon sokszor üresnek érzem magam, csúnyának kövérnek és úgy erzem senkinek sem vagyok fontos senkire sem számíthatok és csak egy gond vagyok.

2020. ápr. 5. 20:33
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Mindenképp keresd fel a házi orvosod, aki tovább fog irányítani pszichiáterhez, mivel nagy valószínűséggel depressziós vagy. A legfontosabb szerintem az, hogy valaki legyen aki tud a problémádról! Jó barát, szülő, rokon, iskola pszichológus, valaki, akiben megbízhatsz. Nem szégyen segítséget kérni, sokan vagyunk sajnos ebben a cipőben. Nekem hónapok kellettek ahhoz, hogy segítséget kérjek, az alatt az idő alatt már kaphattam volna segítséget. Mindig az első lépés a legnehezebb. Szorítok neked!

20/F

2020. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp beszélj erről a szüleidnek. Ha nem szeretnél velük erről beszélni akkor egy neked szimpatikus emberrel oszd meg! De mindenképp keress megoldást erre a problémára! 17 évesen még csak most kezdődik az élet!Fontos vagy!Ha még nem is így gondolod akkor is így van!
2020. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!