Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert lesz panikrohamjuk...

Miert lesz panikrohamjuk azoknak akik herbalt szivnak?

Figyelt kérdés
Mi valtja ki a szorongast?
2020. ápr. 6. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy 25x erősebben köt a cannabinoid receptorokhoz mint a hagyományos THC.


Ezáltal hirtelen dobsz egy hátast tőle és szétterheli a cannabinoid rendszert. Maga a THC is kiválthat szorongást, parát, pánikot. Ez alapvetően a cannabinoid rendszer része amit túltölt.


Hát ha még beversz egy molekulát ami 25x erösebben köt...


Ráadásul a franc se tudja mivel ütik fel a kínaiak. A herbál nem egy drog, hanem számtalan kutyulék fos szar. Bármilyen dizájnercuccot ráfújhatnak nem csak THC analógot.

2020. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pánikrohama lesz,hanem elmegy az agya(már amennyi van neki alapból). A herbál egy szemét, bóvli sz..r. Nálunk, "sötét Szabolcsban" a cigányok használják..
2020. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De valakinel az alkohol is kivaltja ezt. Peldaul nalam elofordult. Es nem ertem miert tortent meg, mikor elotte soha nem volt panikrohamom.

Azota panikbeteg lettem es folyamatosan szorongok. Most ezen gondolkozok epp.. :)

2020. ápr. 6. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert néha olyan érzése lesz az embernek,hogy mindjárt meghal.
2020. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt probalom magammal elhitetni, hogy mindenki szorongassal reagal arra, ha megijed, hogy mi tortenik vele... Probalom bebeszelni magamnak, hogy nem vagyok egyedul, es nem kell magamat temetni, amiert szorongok es panikolok tobbsegeben ok nelkul...
2020. ápr. 6. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd,az alkohol pont olyan,hogy a meglévő alaphangulatot fokozza..azért van az pl.hogy ha valaki bánatában iszik, akkor sírósra issza magát. Gyengülnek a gátlások,erősödnek a szorongásos tünetek. Ha ilyen vagy alapból,inkább kerüld a tudatmódosító szereket,mert csak rontani fog rajta.
2020. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert az alkohol nem olyan. Egy pohar bor, egy doboz sor nekem, vekony no vagyok, szorozd be valamennyivel, szoval a nem tomeny nekem a panik kozeli szorongasom azonnal oldja, az egykedvusegemet pedig vidamsagga teszi. Ugyhogy en moderalt ivassal rendezem magam. Szigoruan nem lepve tul. Elnezest, ez kommentre volt valasz.
2020. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

En a hetvegen megittam harom korty gyumolcsos sort, es mar bebeszeltem magamnak, hogy valami nem oke es az alkohol az oka.

Ha ennyit iszol, akkor ha probalod kiprovokalni a panikot, szorongast akkor sem leszel rosszul?

2020. ápr. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!