Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolaszünetben milyen önfejle...

Iskolaszünetben milyen önfejlesztő dolgokat érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Azon kívűl,hogy az iskolai anyagot tanulom.Szerintem nincs értelme hosszú távon.Csak éppen,kell az érettségire.Valami olyant szeretnék csinálni,ami majd a való életben hasznos lesz,amitől jobb lesz az életem.

2020. ápr. 7. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Tornázz. Én is most kezdtem bele, és nagyon nehéz motiválni magam rá, de szerintem hosszú távon megéri.
2020. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom. Nekem már semmihez sincs kedvem
2020. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Olvasás!

Olyan dolgokról amik érdekelnek vagy amivel a jövőben foglalkozni szeretnél. Ezekről videokat is ajánlott nézni. Agytornára még javaslok rejtvényeket, szókeresőt stb. Vannak alkalmazások és játékok amik szintén gondolkodást igényelnek.

2020. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érezd jól magad. Ne tanulj !!!! A szünet a pihenésre van!!! Nem kell mindig hasznos dolgot csinálni. Talalkozz a barátaiddal, menjetek programokra, csak olyat csinalj amit élvezel. A korral rájön az ember hogy nem szabad mindig a jövőért dolgozni mert úgy sosem élvezed ki a jelent. Ha bekerülsz a munka világába sosem lesz többet 2.5 hónap szüneted. Élvezd ki minden percét! Az élmenyek és a boldog pillanatok amik megerősítik a lelked és erőt meg kitartást adnak a tanulashoz és a kemeny munkahoz meg az élet nehezségeihez is. Így ez a legjobb önfejlesztés nem kidobott idő!
2020. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!