Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőm nagyon rosszul van...

Barátnőm nagyon rosszul van mióta szakított vele a barátja mit csináljak hogy jobb legyen neki és fejezze be a cigit?

Figyelt kérdés
Ma voltam nála és nagyon nagyon rosszul van nem lehet vele beszélni mert mindjárt elkezd sírni és mondja mennyire hiányzik neki. Na meg ő nem cigizett és most nagyon sokat szív kb 3 doboz egy nap alatt. Tudom hogy szerették egymást nagyon de nem értem miért kell ezt csinálnia. 3 évet voltak együtt
2020. ápr. 8. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre csak az idő a megoldás...

Napi 60 szál az qrva sok. Ha egy cigi 10 perc, akkor az 600 perc. Tehát 10 órát dohányzik egy nap.


Ez már szerintem extrém terhelés a tüdőnek rövid távon is. Mintha egy égő lakásban élne egész nap...

2020. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem cigizett, akkor a napi 3 doboz nagyon veszélyes (akkor is az, ha eddig dohányzott, de így hirtelen lehet baja tőle). Hívjatok fel valami kríziskezelő telefonszámot legalább.
2020. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te csábítottad el ?
2020. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!