Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért este jön meg a kedvem...

Miért este jön meg a kedvem mindenhez?

Figyelt kérdés
Egész nap unatkozok, (lenne mit csinálni), lusta vagyok, nem tud rávenni magam semmire. Eljön az este és hirtelen mindenhez lett kedvem. Kinennék kertészkedni, vagy főzni, autót szerelni vagy akármi de mindezekhez délután/reggel semmi kedvem nincs. Ezt mi okozhatja? (Lustaságot ez az egész mizéria, azt már tudom.)
2020. ápr. 12. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Erre kondicionáltad a bioritmusodat, nem túl jó...
2020. ápr. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális okai vannak, ha enyhén depressziós vagy. Mert a depi, fásultság estére enyhül, ez köztuditt tény.
2020. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
köztudott
2020. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Depresszió.
2020. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oh.
2020. ápr. 12. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira köztudott hogy ráguglizás közben találtam is egy db cikket. Ezt megosztom veled is:

[link]

2020. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló van néha.

Napközben mozgás van. Tennivaló. Akkor nem lehet elmélyülni a dolgokban nyugodtan.

Majd ha lemegy a nap, akkor már nincs mozgás. Lehet elmélyülni. Igaz, olyan dolgokról van szó, amikhez elég a bentlét, egyedüllét a szobában...Kertészkedés, autószerelés más. Azt lehet nappal is.

2020. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!