Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellixnek elég 2 hónapot...

Brintellixnek elég 2 hónapot adni hogy hasson? (gyógyszer) Valamennyire semleges lett tőle a hangulatom de jónak kéne lennie mert ez igy kevés ráadásul semmit nem érzek.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én február 5.-e óta szedem,reggel 10mg. Semmi mellékhatást nem éreztem ,esetleg annyit,hogy eleinte pörgetett. Viszont semmi mást. Se jót,se rosszat nem érzek. Generalizált szorongásra kaptam,de ugyan úgy szorongok,mintha semmit sem vennék be. Napok óta gondolkodom,hogy abba hagyom,mert semmi értelmét nem látom,hogy szedjem. Szerintem ha jó lenne,ennyi idő alatt már hatnia kellett volna valamilyen irányban.
2020. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jeverezi ***** válasza:
Nagyon jó gyógyszer szedje ahogy az orvosod mondja. Én már három éve használom és kiegyendyozottettem tőle.
2020. ápr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jeverezi ***** válasza:
Kiegyensúlyozottabb lettem tőle.
2020. ápr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves 3.híztál e tőle,bágyadtabb vagy e?

Szedsz mellé nyugtatót is?

2020. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!