Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogyha valaki...

Az normális, hogyha valaki felidegesít, vagy összeveszik velem, akkor másnap belázasodok és megbetegszem?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy minden idegi alapon van. Hát, eddig kb 13-15x fordult elő életem során ez a fajta jelenség. Kiskorom óta ez van. Volt, mikor depressziós voltam, mert iskolába jártam, minden hónapban 1-2 hetet hiányoztam, mert megbetegedtem. Mivel emiatt sem dolgozni nem tudok, sem iskolába járni, így nem voltam beteg az elmúlt időszakban. Tegnapelőtt összevesztem a mutterommal, azóta 4x hánytam és ma már másodszor lázasodom be. Elvileg szednem kell nyugtatókat, amiktől 35 kilót híztam, de ha nem szedem, akkor meg az a baj, hogy ez történik. Mondjuk nem tudom, hogy mi miatt vagyok lázas, hiszen bevettem azokat a gyógyszereket... Vagy már nem hat rám az sem? Mit tegyek, biztos, hogy létezik ilyen egyáltalán? 18L
2020. ápr. 12. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze ez tök normális. Tök normális, hogy valaki ha ideges, akkor másnap lázas lesz.

Szedsz gyógyszert, nyilván voltál orvosnál, aki nyilván elmondta mi bajod. Most komolyan innen vársz értelmes választ, vagy csak együttérzést akarsz?

2020. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne kötekedj már velem, mert másképp működök.
2020. ápr. 13. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyenge az immunrendszered. Nem a veszekedéstől leszel beteg, hanem a lappangó betegségtől leszel agresszívabb, veszekedősebb.
2020. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem én kötekszem, veszekszem. Ok nélkül nekem esnek, én pedig kussolok... Magamban őrlődöm.
2020. ápr. 14. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem közeledés. Írtad, h elvileg szedned kell nyugtatókat, ergo voltál orvosnál. Szerinted ki mondja meg a frankót neked: az orvos, vagy a gyakorikerdesek.hu?
2020. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*kötekedés
2020. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Üti egymást, hogy veszekszel és felidegesítenek, meg az, hogy nem veszekszel és kussolsz.

Bármi is van, először a szüleiddel közöld (ők azért csak jobban látják a helyzetet), aztán vizsgáltasd ki magad...

2020. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudnak róla.
2020. ápr. 16. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!