Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek csökkentené a...

Szerintetek csökkentené a terápia árát?

Figyelt kérdés

Már egy éve járok pszichológushoz, mélyen benne vagyunk egy komoly terápiás folyamatnak. De sajnos a helyzet miatt épp hogy a lakásomat és az ételt tudom fizetni. Terápiára egyszerűen nem jut! 10 ezret kér el egyébként. Ha csökkenti 4ezerre, talán még megoldom valahogy, bár az sem valószínű.

Ti mit gondoltok? Mi lesz ennek a vége? Mi lesz a pacienssel, akik súlyos ptsd-ben, depresszióban, és szorongásos zavarokkal küzdenek, mint én?


2020. ápr. 13. 18:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telóról írtam
2020. ápr. 13. 18:23
 2/6 anonim ***** válasza:

El kell mondani neki, hogy a kaja-számla fontosabb, arra kell a 10ezer.

Vagy járhatsz hozzá kevesebbért, vagy szünet. :/

2020. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha három szeansz után nem érzel változást, cseréld le, vag hagyd ott a gurut. Inkább fordulj ide

[link]

2020. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én terápiám 3-4 évig tart, és most a közepén vagyunk, nem lenne jó abbahagyni, plusz eléggé szorongok, szóval.
2020. ápr. 13. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ritkítani nem lehetne az alkalmaitokat? Nem a legjobb megoldás, persze, de a semminél jobb talán.


Mindenképp írd meg, mi lett!

2020. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fejlemények azóta?
2020. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!