Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Nem merem felhívni...

Segítség! Nem merem felhívni telefonon a pszichológust. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Összejött minden mostanában sajnos. Szükségem lenne rá, hogy beszéljek egy szakemberrel. Megadták a számát, nem merem felhívni szó szerint rettegek tőle, többek között ez is a problémám újabban. Régebben kb. 6 évvel ezelőtt pszichológustól pszichiáterig jártam oda-vissza, megszámolni nem tudom hogy hányan lehettek már. Nem új keletű a dolog mégis rettegek. Mitől lehet ez?

Légyszíves valami hasznos tanácsot, ha tudna adni valaki, mert megőrölök. 30N



2020. ápr. 20. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, mit szeretnél tőlünk. Nem vagy képes felhívni, tehát nem is fog változni semmi. Varázsoljunk, vagy mit szeretnél?
2020. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem fog megenni, kapsz egy időpontot és ennyi. 2 perc az egész. A félelem sok gond forrása. Azért vannak kedves embertársaid.
2020. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Es ha emailt irsz neki? Ott tobb idod van atgondolni, hogy mit is szeretnel.
2020. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kuldj a dokinak egy sms-t, hogy hivjon fel :)
2020. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Esetleg egy családtagod nem hívja fel helyetted és beszéli le neked az időpontot?
2020. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell felhívnod, írhatsz neki

[link]

2020. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj neki sms-t
2020. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En arra lennék kiváncsi, hogy hol élsz, ahol ilyenkor dolgozik a pszichológus... nekem is kellene nagyon, de az en varosombam március vége óta mar a telefont sem veszik fel a járvány miatt.
2020. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!