Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyorsan alakul ki...

Milyen gyorsan alakul ki függőség Frontin szedése esetén?

Figyelt kérdés

Túl vagyok egy megcsaláson és csúnya szakításon. Lelkileg a padlón vagyok, 0.25-ös Frontint kaptam. Képtelen voltam tisztán gondolkodni, zombi üzemmódban voltam, sőt vagyok is.

Általában napi 1-2 lemegy, lefekvés előtt 1 vagy 1.5 szem mindenképpen kell, hogy ne pörögjön az agyam, ne legyenek rémálmaim stb.

Nem szeretnék rászokni, de a mindennapok nem mennének máshogyan. Ha ez pár hétig eltart lehetnék problémáim? Az orvos szerint nem, ez egy gyenge adag, napi 3-at szedjen max annyit mondott.

Köszönöm! 28N



2020. ápr. 21. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Sok mindentől függ, főleg genetika, és egyéni hajlam a függőségekre. A legrövidebb dokumentált idő, mialatt rászokott vki az 16 nap, de én azt mondanám, hogy hónapok kellenek hozzá nagy átlagban, mondjuk 3-4 hónap. Minél tovább, és minél többet szedsz, annál valószínűbb a függőség kialakulása. A rossz hír, hogy ezt nem fogod észrevenni, nem gyullad ki semmilyen piros lámpa. A jó hír, hogy még súlyos függőségből is meg lehet gyógyulni. Én 12 év, és 4-5 mg/nap után jöttem le róla, és nem számítok extrém esetnek.
2020. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

én kb 5 év alatt sem szoktam rá, bármikor abba tudtam hagyni hónapokra is. Most nekem is kell mert midnen összejött. Bár én élvezeti szerként használom, hogy este "betépjek" és ledobjam a nehéz idők terhét.


Ez viszont már pszichikai függőség nálam, ha nem is fizikai. Amikor leteszem akkor 1-2 hétig szarul alszom nagyon.


Valaki viszont tényleg hamar rákap, pár hét hónap is elég, és súlyos szorongást és elvonási tüneteket produkál.


Tehát max 2-4 hétig szedd, de már most látszik hogy ráéreztél az ízére. Túl jó sajnos amikor ráébredsz milyen a gondok és szorongás nélkül élni.

2020. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

... viszont nekem 5 év alatt amikor esténként ettem 0.5-1 mgot, akkor szép lassan bedöntötte a memóriámat.


Tálán reverzibilis mert két hét után javult élesebb lettem... de semmiképp sem szabadna évekig szedni megállás nélkül.

2020. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is most xanaxot szedek alvasra. Semmi gondom nincs tole... 26/F
2020. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Még nincs. Majd lesz...


Nem értem miért kell ezt altatónak használni. Mert ez kapudrog kb.


Eleinte alváshoz használod, aztán napközben egyre idegesebb és stresszesebb vagy, mert jössz le a szerről.


Én is alváshoz használtam főleg és nagyon nem kéne szerintem. Így a legkönnyebb alattomosan rászokni, aztán egyszer csak aludni se tudsz nélküle és napközben is szétvet a szorongás.

2020. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok. :)



Egyelőre nincs tőle bajom, buzdítani nem akarok senkit rá. Kipihent vagyok, az esti kattogás és rémálmaim megszűntek. :D

2020. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Próbálom majd felezni az adagokat és abbahagyni.
2020. ápr. 21. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
5ös, en is alvashoz használom egy fel eve mar a frontint sajnos, szerintem senki sem jókedvében teszi, de ha 5 fele mentális problémád van, folytonos sírógörcseid es olyan duhrohamaid, hogy ordítva üvöltesz a fájdalomtól, majd amikor végre vége lenne az egésznek egy par órára, ha nem veszed be azt a sz..t, akkor órákon keresztül 100 fele dolog kínoz az ágyban alvás helyet, mar szinte látomásaid vannak es omlik rólad a víz, akkor bármennyire is tudod, hogy karos, be fogod venni, mert képtelenség elviselni ezt az állapotot... en örülnek neki a legjobban, ha egészséges lennék mentálisan es elaludnek 10 perc alatt, de sajnos nem így van..
2020. ápr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!