Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos szorongásom lett, mert...

Súlyos szorongásom lett, mert egy férfi megalázott. Pszichológus nélkül hogyan lehetne feldolgozni?

Figyelt kérdés

Egy nálam idősebb férfibe nagyon szerelmes voltam sokáig, de kiderült, hogy egy komplexusos, beteg ember, aki folyton megalázott és mikor elváltunk, azt mondta, hogy prűd vagyok és béna a szexben. Tudni kell, hogy nem sok emberrel feküdtem le eddig életemben, de ők soha nem mondtak rám ilyet, nagyon is szenvedélyesnek tartottak. Mióta karantén van, szinte csak fekszem, alszom, úgy nézek magamra, mintha nem lennék nő és sajnos már öngyilkossági gondolataim is vannak.

Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

23/L


2020. ápr. 22. 14:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
56%
Keress másik, normális, igazi, FÉRFI partnert!
2020. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
82%
Ha egy beteg, komplexusos ember, akkor miért gondolkodsz rajta?
2020. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem aláztad vissza?
2020. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ezt akarta elérni.
2020. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
En altalaban empatikus vagyok , de a kerdesed elolvasasa utan egy ilyen tipikus “ mit picsogsz” dolog fogalmazodott meg bennem. Bruhuhuhu.
2020. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ennyire magamba fordulok, de hetek óta éjjelente ezzel álmodom, mindig eszembe jut, hogy én nem vagyok igazi nő. Biztos azért fájt, mert halálosan szerettem.
2020. ápr. 22. 14:32
 7/16 A kérdező kommentje:
Pl. mikor megyek az utcán, szédülök és rosszul leszek, annyira szorongok, még a boltig se tudok kimenni.
2020. ápr. 22. 14:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz, hátha segít!
2020. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
A befelé irányuló szorongásodat alakítsd át kifelé irányuló haraggá, és próbáld meg levezetni pl küzdősportok formájában. De lehet futni, bicajozni is. Pszichológust is kérhetsz, h segítsen, de semmiképpen ne szedj gyógyszereket, nyugtatókat. Azok csak lassítják, konzerválják a trauma feldolgozását, betompítanak, amitől még többet fekszel, alszol. Azaz többet ártanak, mint amennyit használnak. Egy sggfej miatt semmiképpen ne bántsd magadat, ha vkit bántani akarsz, akkor az legyen inkább ő. Adj időt a dolog feldolgozásának magadban, tarts ki, rendbe fogsz jönni, de ez nem 2 nap lesz. Jobbulást!
2020. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki próbált segíteni, nagyon kedvesek vagytok!
2020. ápr. 22. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!