Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha elegem van az...

Mit tegyek ha elegem van az életemből?

Figyelt kérdés
Egy szerencsétlen, hülye nyomorék vagyok. Ráadásul egy mérgező ember. Ma elvesztettem valamit, ami nem az enyém, otthon lebasztak érte. Felhúztam magam persze, a bocsánatkérést nem fogadtam el, mert ennyire gyökér vagyok, helyette inkább durva dolgokat vágtam a családtagjaim fejéhez. Könnyen felhúzom magam, sírok, és nem vagyok képes lenyugodni jó ideig. Az életemnek nincs értelme, nem vagyok elég intelligens, se szép, az emberekkel se kommunikálok jól, mindemellett egy flegma, makacs, önző ember vagyok. Van pár barátom, de szerintem a felük engem nem tart annak, soha nem volt és valszeg nem is lesz normális kapcsolatom. Nem is csodálkozom, úgy hogy belsőre és külsőre is a teszkós, száraz kenyér szintjén vagyok. De most komolyan, mit csináljak magammal, ha gyakorlatilag egy hisztis teher vagyok mindenkinek? Egyszerűen nincs értelme a létemnek. Most is csak magamat sajnáltatom, egyedül ebben vagyok jó, amúgy semmi másban nem. És igen, lány vagyok és 16...
2020. ápr. 22. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy vannak emberek, akik még tőled is ezerszer rosszabb körülmények között élnek. Van tető a fejed felett? Másnak nincs. Van családod? Van. Másnak még az sincs. Van mit enned? Van. Másnak nincs. Egészséges vagy, megvan kezed, lábad, látásod, hallásod, tudsz járni? Feltételezem igen. Másnak valamelyik, netán több dolog is hiányzik ezekből.

Szóval ilyenkor mindig gondolj arra, hogy lehetne sokkal rosszabb...

2020. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hormoboktól telített kamasz vagy, aki képes felismerni, hogy változtatnia kell, ez jó. Ha látod mi a baj, akkor ne sajnáltasd magad, hanem változtass!
2020. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Értékeld azt amid van, addig, amíg van. Mindenki jó valamiben, csak meg kell találni. Sok kamasz van, aki így érez. Ezzel nem bagatelizálni akarom a problémát.

Biztos nem cserélnéd el velem az életedet. Dupla súlyos fogyatékosságom van, valamint állandó, örökös fáradtság, kimerültség minden nap és sose tudom kialudni magam.

2020. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 vagy, nem 61, előtted az élet. Sportolni tudsz, tanulni tudsz. Lehetsz szép és okos is, minden elhatározás kérdése. A viselkedési gondjaidat is meg lehet oldani. Nem értem, hogy mi a baj? Ja hogy nem tökéletes az élet? Másnak sem. Örülj, hogy van kihívás az életben, különben dögunalmas lenne.
2020. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!