Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan akinek akinek...

Van olyan akinek akinek teljesen elment az élet kedve? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindenki távoktatásra kényszerült... Nekem a tanáraim a Zoom-on keresztül tartják az órákat. Teljesen elromlott azóta az életem amióta ez megy, egyáltalán nem akarok élni. Reggel a szüleim: Ki az ágyból, gyerünk,ülj a gép a elé! Teljesen tönkre ment az életem. A szüleim nem értenek meg. Azón kívül van egy Google Classroom-unk is, és én úgy döntöttem nem veszek részt a Zoom-on és csak a Tantermet használom. De a szüleim nem engedik! Én így nem akarok élni, feladom, segítsetek!

2020. ápr. 24. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi romlott el az életedben,
2020. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A digitális órákra ugyan úgy kötelező bejárni, mint a rendes órákra. Emiatt ne menjen el az életkedved. Azt javaslom, hogy kapcsold ki a kamerát és a mikrofont és csak üld végig. Én ezt csináltam a suliban is, meghúztam magam az órakon, csöndben végigültem.
2020. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amikor iskolába kellett járnod, sokkal előbb fel kellett kelned, nem? Mi az, ami most más? Miért visel meg ez? Gondolj arra, hogy már nem sok idő és vége lesz.
2020. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értitek?! Én így akkor se akarok élni!!Segítsetek, mondjatok olyan gyógyszert amitől mindent elfelejtek!( a múltat illetően) Depressziós vagyok! ):
2020. ápr. 24. 17:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
11 eves vagy vagy mi az a 2009? Szerintem ezt a masfel honapot kibirod, aztan minden visszater a normalisba. Nyaron mar lehet maszkalni is, feloldjak a korlatozasokat lassan, lehet baratnozni stb, jovore meg megint normalis suli lesz.
2020. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor jelentkezz be pszichiátriára. Ott írnak fel gyógyszert.
2020. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ma már mintha kiírtál volna kérdést, a telefonodról, hogy a szüleid elvették....

És hogy nem vagy telefonfüggő

2020. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, a 2009 a kistesóm születési dátuma. Nem megyek pszcihiátriára, csak azt írjátok meg,hogy melyik gyógyszer az amitől elfelejtek mindent
2020. ápr. 24. 17:20
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Egy pohár hideg víz. Valaki ontson le vele
2020. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mármint tok jo sokkolo ez a viz, mehet felrázna...mert ez nem olyan ugy, inkabb ilyen beakadasnak tunik
2020. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!