Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami a fejemben, es...

Van valami a fejemben, es felek, hogy bantani fogom magamat vagy megorulok?

Figyelt kérdés
Most is, hogy azt irtam, hogy valami, es nem azt, hogy valaki, kicsit megijedtem, hogy megharagszik, es rossz vege lesz. Kb. 1-2 hete "jott". Ugy erzem, hogy van egy "szorny" no a fejemben, Linanak vagy Lindanak hivjak, hasonlit valakire, de nem szeretnem leirni, ki az, piros-narancssarga szine van, a haja is bor, mesztelen, sotetkeken vilagitanak a szemei, kb 180-190 centi magas, vekony, es nagyon ijeszto es felek tole, de nem bant engem, nappal csak a fejemben figyel, de ejjel nagyon felek, hogy odaul az agyamra, vagy az ajtom mogott lesz, ha bejovok a szobamba, es megijeszt, vagy mellettem, ha megfordulok az agyon, es nem bant szemelyesen es nem mond semmit, nincsen hangja, csak "sugallatai", es nem akar megolni, hanem megvarja, meg en teszem ezt magammal, mert megorulok a jelenletetol. Ez mar hallucinalasnak szamit? Megorultem?
2020. ápr. 24. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Korod?
2020. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miert fontos? nem unatkozo hulyegyerek vagyok, ha erre gondolsz.
2020. ápr. 24. 19:06
 3/9 Toriiii66 válasza:
0%

Ha pár hete,és eddig soha nem jelentkezett akor szerintem megszállt valami... Szkeptikusok elküldenek téged pszichológushoz/pszhichiátriára, de ha pár hete van és semmmi olyan nem történt volna amitől ez megjelenhetett volna, nos akkor szerintem valami megszállt. Van ismerősöm akivel ugyanez történt, ki kellett belőle "űzni" ezt a démont. Csak ő már maga előtt is látta ,és olyanokra buzdította hogy öljön meg xy-t...

Nem mindig csak az elmebetegségre vagy skizofréniára kell gondolni...

2020. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Toriiii66 válasza:

Az ő "megszállójának" Fred volt a neve, körülírta és tényleg létezett... Azt hiszem valami sportoló volt, és úgy 100 éve halt meg. Mindent leírt, van e bajusza stb...

Egyébként azóta ez a srác ügyvéd lett, és elég jól keres.

2020. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy a francba uzzem ki? Rettegek, hogy elottem is megjelenik..
2020. ápr. 24. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A másik válaszoló trollkodik vagy nem túl okos.

Megszállottság NEM LÉTEZIK. Mindig valami pszichiátriai okot kell keresni ilyen tünetek mögött.

Amennyiben nem hülyéskedsz, sürgősen keress fel egy orvost, bár ez most nem egyszerű.

2020. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nem túl okosért egyébként bocs, de most komolyan...Haggyuk már a megszállottságot meg ilyen hülyeségeket.
2020. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akkora hülyeség az a megszállottság, de én is inkább orvos felkeresését ajánlanám.

Ahhoz, hoyg a megszállottságot hülyeségnek merd nevezni, nem ártana egyrészt jobban ismerni a kérdezőt, lehetőleg a felmenőit, szüleit is, valamit a Bibliát is jól kéne ismerni, és azok alapján levonni következtetéseket és állítani, hogy az egy mese.

2020. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A biblia egy mese...
2020. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!