Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt depressziósok! Ki mennyi...

Volt depressziósok! Ki mennyi idő alatt gyógyult meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én 2 éve szedem a gyógyszert, de sajnos nem javul az állapotom. Ha tud valaki saját talasztalattal segíteni, azt megköszönném!

2020. ápr. 25. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
A gyógyszer nem fog segíteni. Csak ha jobbra fordulnak az életkörülményeid. Bár hogy meggyógyultam azt se tudom, azt se vettem észre magamon hogy depresszióba estem. Most nem kell csinálni semmit meg nem kell menni sehova, azt hinném, hogy rendben vagyok, aztán majd kiderül
2020. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem olyan 1-1,5 év volt

gyógyszert nem szedtem, de nekem az segített rengeteget, hogy kiszakadtam abból a közegből, ami erősen hozzájárult a depresszió kialakulásához

nagyon nehéz volt, de miután ezt megléptem pár hónap után magamtól helyre tudtam tenni (a kezdőlépést amúgy anyukám segítségével tudtam megtenni, nélküle lehet nem vagy csak később ment volna, de utána már tudtam haladni saját erőmből)

utána még az tartott sokáig, hogy helyreálljon az önbizalmam, de akkor igazából már jól voltam lelkileg


én azt vallom amúgy, hogy a gyógyszer csak a tüneteket segít kezelni, de a problémát nem oldja meg

vagy változtass az életeden vagy ha ez egyedül nem megy, akkor kérj segítséget akár családtól, baráttól de egy pszichológus is nagyon jó ötlet

2020. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Ne szedj gyógyszert, mert nem ér semmit, csak elhízol tőle. A depresszió mindig annak a jele, hogy az agressziót nem jól kezeled.


És az igazi, mély depresszióból SOHA nme lehet meggyógyulni, csak időnként jobb az állapotod.

2020. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz. A családom sajnos nem segít semmit, nem ismerik el a betegségemet.
2020. ápr. 25. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!