Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kellene csinálnom?

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Már olyan érzésem van a barátnőm dologban, hogy amikor nem ír, akkor idegbeteggé tudok válni vagy amikor belegondolok, hogy ő 2016-ban tök jól szórakozott a családjával egy idegen férfival (2019-ben jöttünk csak össze a lánnyal, 2016-ban nem is ismertem).. és akkoris idegbeteg lettem amikor megláttam ezt a képet.. az a baj, hogy túl féltékeny vagyok, félek ha valaki elveszi tőlem, mivel 3 órára lakunk egymástól (103km) és kb havi-kéthavi egyszer megyek el hozzá (ő nem jön soha, mivel beteg, alig áll a lábán a sok gyógyszerezés miatt (vagyis csak ideiglenesen jár nehezen, de már több mint 6 hónapja)) (egyébként szorongással küzdött meg most is de már nem szorong annyira csak ritkán). Meg azért is idegbeteggé tudok válni ha belájkol egy képet facen.. tudom hogy ezeken egyáltalán nem kéne idegbetegnek, féltékenynek lennem de annyira szeretem őt hogy sajnos ez váltja ki belőlem ezeket az érzéseket.. mit kellene csinálnom hogy ne legyek ilyen?

19/F a barátnőm 20/L


2020. ápr. 25. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy mindezek ellenére veled van a lány. Vagyis szeret. Még. Ha így folytatod akkor vége lesz a te hibádból. Akkor mennyire leszel idegbeteg?
2020. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valamit kifelejtettem.. nem mondja egyáltalán hogy szeret. Ha átmegyek hozzá: puszit, ölelést, stb nem ad.. meg folyton a tévét bámulja ahelyett hogy örülne ha ott vagyok.. azért vagyok idegbeteg mivel semennyire nem érzem hogy szeretne engem.. persze ha megkérdezem hogy szeretsz egyáltalán? Akkor azt mondja: igen. Szeretnél tovább járni velem?? Azt mondja: Igen. Most komolyan semmit nem értek..
2020. ápr. 25. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!