Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok, most...

Pánikbeteg vagyok, most érettségizem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szorongásos depressziom van szedtem is suli idő alatt 0.25-os frontint viszont online suli van így már nincs rá szükség..

Azonban jon az érettségi és rengeteget idegeskedek,főleg majd azokon a napokon,szerintetek ha veszek be nyugtatot, az mennyire fogja leblokkolni a gondolkodásom és elnyomni?

Nélküle félek hogy túlizgulnám mint ahogy bármit.



2020. ápr. 25. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére 0.25 még nem az a mennyiség, h leszedáltságtól kéne tartanod. Én is hasonló problémákkal érettségiztem, nyelvvizsgáztam, de nem változtattam a napi adagomon. Persze majdnem felrobbantam és volt, hogy közben ki kellett mennem a mosdóba lemosakodni, de végül meglett.

Próbálj meg ne sok jelentőséget tulajdonítani neki, pihenj sokat, vizsga előtt-közben igyál sok vizet.

2020. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt eltem at tavaly. Vizsgak elotti napon mindenkepp fusd es kiabald ki magad, keress egy embert, aki megjobban aggodik mint te, ha latod, mennyire irrealis, talan te sem fogsz annyira aggodni. Menj be vizsgazni ugy, mintha mar kifele jonnel a sikeres vizsgarol. Tudd, hogy abszolut nem ezen mulik az eleted, az osztalytarsaid le fogjak tojni, kinek hany pont lett, a tanar pedig a vegere el is felejti, nem eri meg stresszelni rajta, teged foleg nem fog erdekelni evek mulva. Gondold at, mennyi mindenen stresszeltel foloslegesen, ami mar nem szamit. A tovabbtanulason se, az elsoevesek legalabb fele legalabb egy evet kihagyott, mielott elkezdte, nem leszel oreg, ha veletlen ne sikerulne, de ugyis fog. :) Ha vegkepp nem tudod, mit csinalj, gondolkodj azon, hogy mennyi mindenbol maradsz ki a tulaggodas miatt, vagy hogy a barataid ugyis hulyebbek, kepzeld el a felugyelo tanart meztelenul, vagy ahogy reggel felkel, kesesben van, de rajon a hasmars, nekem ezek segitettek anno. :) Ha nehany napig 0,5ot szedsz ilyenkor, se lesz bajod, es meg van idod kiprobalni, hogy hat rad az emelt adag. Amugy meg neked kell tudni, melyik rosszabb, ha kicsit bebodit, vagy ha annyira stresszelsz, hogy se aludni, se gondolkodni nem birsz majd...
2020. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Igen tenyleg merlegelnem kell hogy vagy idegessegtol vagy a nyugtstotol ne tudjak “gondolkodni”

Szeretnek mar tulesni az egeszen.

A futas jo otlet lehet az lesz majd hogy minden delutan futok kicsit majd keszulok a masnapi vizsgakra.

2020. ápr. 25. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik agyonstresszelni a diakokat, hogy jajuristen ereccseegii, de egyebkent nem veszes, tipikus "sok huho, semmiert".
2020. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy 4cl 25 éves whiskey többet segít, mint a nyugtató. Tapasztalat. Még egészséges is.
2020. ápr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel részben egyetértek, de nyugtatóra nem szabad inni, ki tudja milyen hatása lesz...
2020. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most karantén alatt nem szedek nyugtatot.

Akkor melyiket alkalmazzam?

2020. ápr. 28. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!