Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális vagyok?

Szerintetek normális vagyok?

Figyelt kérdés
Régebben voltam pszihiátrián majd hazaengedtek és utánna teljesen kikeltem othon magmból utánna mint ha falnak is füle lett volna mentünk orvoshoz vissza és azt mondta mennyek el tovább más pszihiátriára sajnos bár lehet elkelett volan menni mert utánna ami áttéltem az lehetelen mint ha szétvertek volan szó szerint azóta olyan furán szokott álni a szám és szokott fájni a tarkóm de ez még mind semmi csináltam némasági fogadalmakat fél éven átt 25 percig csendben kelett maradni és órára be volt álítva ébresztő és 25 percig csendben maradtam . Szerintetek ez normális volt ?? Megmondom őszintén azóta még csak türelmetlenebb lettem folyton az órán kattog az agyam arra nézek rá mikor lesz vége napnak stb mint ha sietnék valahova úgy érzem közben meg nem miért van ez szerintetek ??
2020. ápr. 26. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, további kezelésre van szükséged.
2020. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha te tundád milyen gondolataim vannak meg amiket áttéltem az leírhatalan azért lettem ilyen
2020. ápr. 26. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért kéne feldolgoznod, írd ki magadból. Ahogy tudod, nem kell folyton naplót vezetni, amikor jön akkor írj, vagy rajzolj stb

Közben meg menj el pszichiáterhez. És akármennyire is hiszed, a pszichiáter jót akar.

2020. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt mondod hogy a pszihiáter de véleményem szerint csak gyóygszerrel töm mást nem csinál neki ez pénz én saját véleményem szerint meg hát egy megyogyított beteg egy elveszett fogyasztó pluszban nagy biznisz a gyogyszer szerintem pszihologus kellene
2020. ápr. 26. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!