Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kilépek az utcára elkezdek...

Ha kilépek az utcára elkezdek félni attól hogy nem fogok wct találni és besz*rok. Hogyan győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Már nyugtatòt is szedek emiatt de nem mindig zegít

2020. ápr. 27. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem ilyesmi eszembe sem jut sosem. Pedig pár napja elmetunk sétálni a szomszéddal és félúton éreztem, hogy csikar a hasam. Kb. 30 percnyire voltunk a lakástol. De visszasetaltunk és elmentem WC-re. Nem sz.tam be. Te miért rettegsz ettől? Volt már rá példa?
2020. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Pánikbetegség egyik megnyilvánulási formája.
2020. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van okod ettől félni? Ha jól működnek a záróizmaid, és nem fogyasztasz olyat, aminek hashajtó hatása van, elvileg nem lenne okod rá.
2020. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy győzd le a félelmedet, hogy elgondolkodsz azon, a legtöbb ember nem fél a beszarástól, sőt eszébe sem jut a fosás, amikor kilép az utcára.
2020. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismerd meg a tested. Normális étkezéssel ilyen fel sem merül. Ha állandó hasmenésed van, vizsgáltasd ki!
2020. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szarjál egy nagyot, mielőtt kilépsz az utcára.
2020. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mik a hashajtó kaják?
2020. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez valami szorongásos, pánikos betegség, és annak megfelelően is kell kezelni. Nem a WC nemlététől való félelem a lényeg, hanem az irreális félelem mint olyan. Lehetne ez bármitől.

Tehát nem a WC körül kell a megoldást keresni, hanem a szorongásod kiváltó okát. Szerintem. De nem vagyok szakember.

2020. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez pszichés dolog. Nagyon rossz, voltam így én is. Nekem hónapokig tartó hasmenésem volt,ideg alapon. Buszozni például egyáltalán nem mertem. Neked nincs hasmenésed, Valahogy le kell győznöd ezt a kényszeres szorongást. Nekem ahogy elmúlt a hasmenés, vele együtt elmúlt a szorongásom is.
2020. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél fel pelenkát, mikor kimész. :)
2020. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!