Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenkinel előjön az elvonási...

Mindenkinel előjön az elvonási tünet az antidepresszans abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Scippat szedek lassan 1 eve es az orvos azt mondta, hogy nem soka elkezdjuk elhagyni. Volt olyan, akinel nem voltak elvonasi tunetek?
2020. ápr. 28. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel szinte mindenre képes rászokni az ember, lásd a legalapp cukrot, nem kell hogy gyógyszer legyen. Valószínűleg lesznek elvonási tüneteid, de abban is hiszek, hogy leszel olyan erős, hogy nem esel vissza. Menni fog! Orvosod is tanácsolni fog dolgokat hogy mit tegyél, de te is érzed hogy mikor lennél rosszabbul, akkor kell változtatni
2020. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen.nekem is volt 2 hétig.de én talán hamarabb hagytam abba mint kellett volna,bár én erősebb bogyót szedtem. mint egy rossz drogos olyan voltam, remegtem,hányinger,durva fejfájás,izzadás,ingerlékenység.....nagyon rossz volt!de kitartottam!
2020. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és azt merik mondani a a pszichiáterek hogy ezekre nem lehet rászokni?!....
2020. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. En ugy gondolom, hogy nagyobbik része a gyogyulasomnak magamnak koszonheto es ez a gyogyszer csak egy "mankó" volt.
2020. ápr. 28. 10:49
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
ezektől a szaroktól többet érnek a vitaminok,a gyógyteák,a mozgás,meg a zene....de nekik ez nem érdekük
2020. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha lassan jössz le, nem lesznek elvonási tüneteid. Viszont jó eséllyel visszaesel 1-2 év múlva.
2020. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
utolsó, ne húzd már le a kérdezőt! Nem fog visszaesni, mert eldönti hogy nem akar pszichiátriai eset lenni többé.
2020. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ankap1975 ***** válasza:
Nagyon lassan tedd le, és akkor nem lesznek elvonási tüneteid. Körömreszelő segíthet. Minden második nap reszelj le belőle egy kicsit többet.
2020. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es

Ez nem így működik, hogy "eldöntöm".

2020. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
de,így működik.ahogy az is hogy befelé fordulok és megvizsgálom miért vagyok ilyen,mit kéne tennem, hogy változzon, mire lenne szükségem,hogy jobb legyen.nem gyógyszerre elárulom.
2020. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!