Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megállapítanak nálam...

Ha megállapítanak nálam valamilyen pszichiátriai betegséget, mindenképp írnak fel valami gyógyszert?

Figyelt kérdés

Évek óta vannak problémáim, de nyilván nem vagyok szakember. Nálam a depressziós, bipoláris zavar, borderline kombó lehet, évek óta mind a hárommal abszolúte tudok azonosulni. Nyilván nem akarom magam diagnosztizálni, de az tuti, hogy normális nem vagyok.


Eléggé írtózom ezektől a gyógyszerektől, meg azt is tudom, nálam lelki és környezeti okok okozzák ezeket, amiken sajnos nem tudok változtatni, évek óta.


2020. ápr. 28. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, a diagnózis és az állapot súlyosságától függ. Lehet elég pszichoterápia, lehet hogy gyógyszer kell, lehet hogy ezek kombója. El kell menni szakorvoshoz.
2020. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne akarj pszichiátriai eset lenni. Kezdj új életet máshol és fejleszd magad! Ezen a gyógyszer nem segít...
2020. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, sajnos ez az élet újrakezdése az egyetem közepén nem olyan egyszerű. :/ Plusz az a probémám nem oldódik meg attól, hogy új életet kezdek. Valahogy a gondolkodásomat kellene átállítanom, de ez nem megy.
2020. ápr. 28. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
pszichoterapeutával menni fog! de könyörgöm ne pszichiátert akarj már fiatalon...
2020. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majd ha a gyógyszer következtében károsodik a memóriád,agyad,libidód,hormonjaid, és már árnyéka leszel önmagadnak..utána lesz csak nagyobb problémád! Senki nem tudja, mit okoz majd neki a "gyógyszer".rengeteg olyan embert tudok, akinek tönkretette az életét, holott olyan dolgokkal fordultak pszichiáterhez, amik pszichológussal,terápiával megoldhatóak lehettek volna. Mert jobb nem lett nekik!
2020. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de te döntesz. én szóltam, mindig van másik út!
2020. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!