Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még tegnap kaptam megint trevicta depot injekciót ,de megmondom őszintén teljesen jól voltam tegnap ugye az kiürült mivel három havonta adják ma pedig teljesen fáradékony vagyok semmi nem érdekel dekoncentrált vagyok már majndem hogy nem adta be orvos mert mondtam neki hogy nem vagyok jól szülüeim meg annyira naíval hogy aszt hiszik jót tesz közben pedig nem 28 éves leszek és az a baj hogy alírtam papírokat is mi a tenedő ilyen esetben megmondom őszintén orvos előtt is úgy érzem sőt tudom hogy neki pénz hogy én beleggyezek a kezelésbe mivel pénzt kap utánnan első gondolatom is az volt hogy minek beszéljek neki úgy is rám akrja sózni a dolgot pedig egszer elmentem már hozzá és rendesen beszéltem vele mikor nem fogadtam el ezt a hülye inekciót erre ő anyámnak de ez még régen volt és erre ő azt mondta ha garesszív lennék rendőrt kellen hívni ?? Hát milyen orvos az ilyen ??? szerintetek teljesen elhíztam elment a libidóm is többiről már nem is beszélve ennyi erővel fel is adhatom a rendőrségen hogy rosszt csinál és mi lesz ha még rosszbbul leszek ??? valahogy semmi nem érdekel szerintetek hogyan miképp tovább??
2020. ápr. 29. 11:52
 1/7 A kérdező kommentje:
elírtam tegnap előtt
2020. ápr. 29. 11:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Webbeteg.hu weboldalon írj egy kérdést egy kiválasztott orvosnak, hogy mit tudnál tenni. Szépen, részletesen, egyértelműen megfogalmazva a körülményeket. Elküldés előtt majd olvasd át többször. 500 Ft emeltdíjas SMS az ára.
2020. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát jah de megmondom őszintén nem magyarba lakok csak euroval tudok fizetni és nem is fizessek miért fizetnék kérdésért??? na ne viccelj
2020. ápr. 29. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért kell fizetni, mert ott egy szakértő orvos válaszol. Nem azért tanulnak évekig, hogy ingyen tanácsot osztogassanak. Egyébként normális esetben nem érdeke az orvosnak hogy pénz miatt szúrkáljon valakit. Van elég beteg sajnos, nem kell rábeszélni embereket fölösleges kezelésre, hogy legyen pénzük.
2020. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ez a baj hogy az orvosoknak pénz kel nem érted mert mindenki pénzből él az orvosnak az pénz amit kap utánnam a pszihiáternek nagy biznisz az egész !!
2020. máj. 26. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nem erről van szó. Annyi beteg van, hogy nem kell a pénz miatt kezeléseket ráerőszakolni senkire. Igen, pénzt kap utánad. De ha te elmész tőle akkor jön a helyedre más, akkor kap ő utána. Nem fog egy orvos se ragaszkodni hozzád a pénz miatt:)
2020. máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát is elképzelhető
2020. máj. 27. 09:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!