Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichózis Zolpidemtől?...

Pszichózis Zolpidemtől? (Sanval/Stilnox) 20mg zolpidem bevétele után egyre erősödő paranoid pszichózisom alakult ki. Azt képzeltem, hogy a párom bántani akar (sosem volt még csak agresszív sem velem a 4 év alatt), és teljesen bekattantam.

Figyelt kérdés

A héten kezdtem újra szedni ezt az altatót, mindennap kihozott belőlem valami "érdekeset"...

Szerintetek ez lehet a zolpidem mellékhatása?



2020. máj. 3. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztatóban szerepel a pszichózis, mint mellékhatás, így előfordulhat.
2020. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ido utan kezdted el erezni magat tole igy? Marmint hany nap szedes utan? Es egymast koveto napokon szeded?

Amugy 10mg az adagja elvileg.. lehet azert vannak ilyen tuneteid, mert te a duplajat szeded:)

2020. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindennap szedtem. Akkor, amikor másodszorra duplát vettem be plusz 1mg Xanax. Azóta nem szedem.
2020. jún. 22. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az azert jo kis kombo...😟 amikor mar egy db nem hasznal akkor erdemes nem tobbet bevenni meg hozzavenni xanaxot stb, hanem másik altatora valtani... na meg ugye terapia stb amit ilyenkor mondani szoktak..:’D
2020. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!