Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek van tapasztalata...

Akinek van tapasztalata mentalis egeszseg teren olvassa ezt el kerem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
egy ideje olyan dolgokon esek át mint eros szedules,fejfajas, ajulas erzet. bizonyos szituaciokban tordelem az ujjaim,kezem rangatozik a fejem. Sokszor ha pl boltba kell elmennem elkezdek szedulni nagyon rosszul leszek de mihelyst haza erek ujra jol erzem magam.

2020. máj. 4. 03:37
 1/4 A kérdező kommentje:
es azt elfelejtettem h neha olyan erzesem van ha fekszem,hogy az egesz testem remeg de magamra nezek ea kozben pedig nem
2020. máj. 4. 03:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet szorongás, OCD, agorafóbia is.


De innen nem tudjuk diagnosztizálni persze, csak tipp

2020. máj. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amiket leírtál, szédülés, fejfájás, ájulás, nekem is volt, vitaminhiány. Nekem vashiányom volt, ugyan ezek a tünetek. De lehet D vitamin hiányod, mert mostanában nincs alkalmunk annyi időt a szabadban tölteni. Persze lehet a dolog hátterében más is, de én ezt tudom elképzeli. Az ujjtördelésnél pedig nem mindegy miért csinálod. Valaki a stressz levezetése érdekében, valaki megszokásból, valakinek pedig jól esik átmozgatnia az elgémberedett tagjait. És lehet, hogy egy kicsit be is beszélsz magadnak valamit, nálam az sokszor előfordul. (persze lehet, hogy nálad nem így van, és nem tudhatom, csak elmondtam a saját tapasztalataimat)
2020. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elso: koszi ea utana olvasok ezeknek.

Masodik: voltam mar kivizsgalasokon mint pl a teljes verkep es mindig mindenem jo volt.

2020. máj. 4. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!