Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr Munkácsi Krisztina pszichiá...

Dr Munkácsi Krisztina pszichiátert ismeri valaki Budapesten? Tapasztalatokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Látom régebbi a kérdés de hátha valakinek még segíteni fog. Szerintem nagyon jó szakember. Annyi a probléma vele, hogy nem igazán kezeli az embert lelkileg, ellenben nagyon jól be tudja lőni hogy milyen gyógyszerre van szükséged, elég átfogó tudása van etéren. Valamint sajnos kissé drága.. 15.000 / alkalom.
2020. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%

Igen ismerem. Kitűnő pszichiáter, de nem igazán kiváló az ember lelki problémáinak megértésében.

A gyógyszereket és azok interaktivitását nagyon ismeri és a páciens érdekében kihasználja. De ami igazán fontos lenne, hogy a lelket kezelje, értse meg és segítse ki a beteget a gödörből - ebben nem igazán tapasztalt...kicsit hideg, távolságtartó és fölényes.

2021. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha valaki olvasni fogja a jövőben: Ugyan ezek a tapasztalatok. értelmetlen volt hozzájárni. A gyógyszer helyrerakott de amúgy sokat nem értem vele mert a gyógyszertől függőt a hangulatom. Inkább más pszichiáter v de leginkább pszichológus (esettől függ)
2022. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha valaki olvassa, én hipnózis miatt szerettem volna megkeresni, de már a telefonban leordított, flegma volt és rám b.szta a telefont, hogy páciens van nála. Időpontot akartam kérni. Mellesleg a hivatalos intézmény honlapján volt fent, mint terapeuta. Én a helyetekben kerülném!


A pszichiáter amúgy nem attól lesz jó szakember véleményem szerint, a korábbi kommentekre reagálva, hogy begyógyszerezi az embert. Én a helyetekben nem szednék be minden szart, pláne nem azt, amit ez a nő ír.

márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!