Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennek mi lehet a pszichológia...

Ennek mi lehet a pszichológia háttere?

Figyelt kérdés
Gyakran kapom magam azon (szinte fülöncsípem magam) hogy le kell magamat állítani, és várni de már írnék valami szörnyű negatív lebaszó stílusban valakinek, akitől választ várok, és úgy hogy tulajdonképpen nem is ismerem mélyebbről csak azt gondolom, hogy lenéz. Mindig kiderül, hogy szó sincs róla, és ilyenkor örülök, hogy nem írtam semmit és nem küldtem el az anyjába.Ilyenkor mély hangulatban vagyok, tehát tudom, hogy belőlem indul ki minden negatív, és annak örülök,hogy azért tudom magam kontrollálni, de sokszor nagyon nehéz. Ez egyszerű butaság, negatív rezgés hangulat, vagy túl sokat pörgök magamban? vagy valami rosszabb mentális betegség lehet, remélem, hogy nem nárcizmus, ettől nagyon félek, remélem hogy nem vagyok az. Más is van így időnként, hogy nehéz elszámolnia 100-ig?
2020. máj. 4. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet. Van, aki elszámol 100-ig, van, aki nem. Én nem.
2020. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ilyen. En is ilyen szemelyisegvagyok, hirtelenharagu, sokszor tulreagalom a dolgokat. Ha ilyenkor irok valamit, meg egyszer atolvasom, mert mire vegzek a bunko mondandommal, addigra le is nyugszok es tisztabban atlatom, hogy huu basszus, ezt lehet nem igy kene leirni.
2020. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ahogy a második is leírta, hirtelenharagú vagy. Nincs ezzel semmi gond, anyukám is ilyen. Neki az vált be, hogy megvárja, amíg lenyugszik, és utána fogalmazza meg azt a levelet, amit meg akart írni. Lehet, hogy neked is ez válna be.
2020. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!