Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Úgy tűnt, hogy karban tudtam tartani a szorongásomat, de két napja a semmiből újra előjött.

Hánytam is, remegtem, lesápadtam, nem kaptam levegőt.

Az ivással oldok meg mindent, de azt is kihányom.

Nem merek jelentkezni szakembernél. Mit tudok tenni?

Fél évig tünetmentes voltam, de most valami megint nem stimmel.


2020. máj. 4. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Igyál.
2020. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress és találj valami értelmes, hasznot hajtó elfoglaltságot.
2020. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szedtel esetleg ossze valami virust? Nem vagy migrenes? Most front van, lattam, sokan irtak, hogy erosebb a szorongasuk, faj a fejuk. En is rosszabbul erzem magam. Igyal, mert kiszaradsz. Ha nem mulik a hanyas, es biztosan psziches oka van, akkor keress fel egy szakembert, mert ez nem figyelmen kivul hagyhato tunet, pontosan a kiszaradas veszelye miatt.
2020. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is előjött fél év után. Szinte folyamatos hányinger, belső feszültségérzés. Ha te alkohollal oldottad meg és most nem iszol, akkor alkohol elvonási tünetek is lehetnek ...vagy erősebbé tehetik a szorongásos tüneteket. Szerintem hívd fel őket:

[link]

2020. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam ugyanez van kb 1-2 hete. Pedig már minden gyógyszert sikerült lerakni egy ideje.


Te szedtél esetleg előtte valamit? Orvos kezelt,vagy te magad tartottad kordában ezt a dolgot?


Az ivás nem oldja meg a dolgot,sőt rosszat teszel magadnak vele.


Én felhívtam az orvost,és beszéltem vele,meglátjuk mi lesz.


Hány éves vagy? Volt előtte valami kiváltó ok?

2020. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!