Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy stressztől...

Lehetséges, hogy stressztől hányinger van?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, van-e valaki, akinek a stressztől, fokozott idegi állapottól /tartósan fennálló/ volt-e már hányingere?

Ezt konkrétan étkezés után érzem, mostmár szinte minden evés után .... eszek akármit, és máris hányingerem van ....

járt már más is így? köszi a válaszokat!


2020. máj. 4. 13:34
 1/6 anarchy666 ***** válasza:
A stresszhatás, pánik valóban okozhat hányingert. Azonban mivel neked mindig étkezés után jelemtkezik én nem a stresszhez kötném a dolgot, kivéve ha valami testképzavarban, anorexiában szenvedsz.
2020. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nem anorexia ... pont ellenkezőleg ... nagyon szeretnék fogyni és nagyon belelovalltam már magam abba, hogy nem sikerül .. most nem szeretnék belemenni az okokba, de semmi szervi baj nem okozza a túlsúlyt, erős diétát, ill. étkezési szokás váltást tartok és írtóra idegesít, hogy mégsem fogyok ... ezért gondolom ez már ilyen berögzült dolog nálam, hogy annyira idegesít, hogy lehet hogy ezért "produkálok" hányingert?? közben meg nem mellékesen pánikbetegségem is van persze .... :-(
2020. máj. 4. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Reflux?
2020. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kizárva. minden szervi ok negatív, minden kivizsgálás volt már nálam a gasztro, az endokrintól kezdve, IR totál negatív, kardiológus, neurológus, stb, nagylabor, fel se tudom már sorolni :-( .... ami jó, mert nem szervi bajom van ... csak "agyban" dől el minden - ezek szerint ... :-) :-( ... és persze pszichiáterhez most készülök ....
2020. máj. 4. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a stressz gyomorideggel párosul lehetséges.

Amikor stresszes vagyok nekem étvágyam se nagyon van és ha eszek hányingerem van tőle.

2020. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
B6 vitamin esetleg? 20mg-os változat, egy próbát megér szerintem.
2020. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!